Tarjouspyyntö

Swepac F140 -maatäry

Paino 141 kg, pohjalevyn koko, leveys 460 mm. Eteenpäin kulkeva tärylevy hiekan, soran, kivitäytteen ja päällystyskivien tiivistykseen.

Swepac F 140 on ihanteellinen suuritehoinen monikäyttökone. Koneen kompaktin muotoilun ansiosta se sopii kanaviin ja pohjalevyyn kiinnitetyllä Vulkollan®-levyllä varustettuna(lisävaruste) sillä voidaan tiivistää tehokkaasti päällystettyjä alueita tasaisen pinnan saavuttamiseksi.

Integroitujen pyörien ansiosta konetta voidaan siirtää lyhyitä välimatkoja työtehtävien välissä. Lisätietoja koneesta valmistajan internetsivuilta.

Tarjouspyyntö
Moottori Honda GX 160
Paino 141 kg
Teho 4,0 kW
Polttoaine Lyijytön tai alkylaattibensiini
Keskipakovoima 19 kN
Pohjalevyn koko, leveys 460 mm

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot