Tuoteryhmät


Uutiset

Metallintyöstökoneet, Moottorit, Rakennuskalusto, Vaihteistot, Varavoima, Voimantuotto

K&K Karnevaalit tulevat jälleen!

Vietämme jälleen jo liki perinteeksi muodostuneita...

Lue lisää
Rakennuskalusto

Olemme mukana Baumassa!

Yksi maailman suurimmista rakentamisen alan messui...

Lue lisää
Rakennuskalusto

Haemme asentajaa rakennuskalustohuoltoon

Toimintamme kasvaessa, haemme nyt Vantaan toimipis...

Lue lisää
Huolto

Myynti

Janne Virtanen

Toimialajohtaja
0201630407
janne.virtanen@machinery.fi



Seppo Halme

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0201630397
seppo.halme@machinery.fi



Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0201630406
mikko.niemi@machinery.fi



Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Suomi, Kymenlaakso ja Etelä-Karjala
0201630404
janne.kaltokari@machinery.fi



Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Itä- ja Pohjois-Suomi
0201630472
veli-matti.maaranen@machinery.fi



Kari Leppä

Tuotepäällikkö
Puhelinmyynti
0201630403
kari.leppa@machinery.fi



Anneli Mäki

Myyntikoordinaattori
0201630527
anneli.maki@machinery.fi



Lasse Silen

Työnjohto, varaosat
0201630412
lasse.silen@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot