Tuoteryhmät


Uutiset

Moottorit, Rakennuskalusto, Vaihteistot, Voimantuotto

Olemme jälleen mukana Maxpossa 5.-7.9.!

Yksi Suomen suurimmista maarakennus- ja ympäristö...

Lue lisää
Rakennuskalusto

Machinery ostaa Suomen johtavan betonikone- ja laitetoimittajan

Machinery Group Oy on ostanut Tornokone Oy:n koko ...

Lue lisää
Rakennuskalusto

Pitkäaikaisesta kumppanuudesta etulyöntiasemaa niin asiakkaalle kuin toimittajallekin

Hämeen Rakennuskone Oy investoi yleensä kerralla u...

Lue lisää
Huolto

Myynti

Janne Virtanen

Toimialajohtaja
0201630407
janne.virtanen@machinery.fi



Seppo Halme

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0201630397
seppo.halme@machinery.fi



Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0201630406
mikko.niemi@machinery.fi



Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Suomi, Kymenlaakso ja Etelä-Karjala
0201630404
janne.kaltokari@machinery.fi



Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Itä- ja Pohjois-Suomi
0201630472
veli-matti.maaranen@machinery.fi



Mika Siivonen

Aluemyyntipäällikkö
Varsinais-Suomi, Satakunta
0201630410
mika.siivonen@machinery.fi



Kari Leppä

Tuotepäällikkö
Puhelinmyynti
0201630403
kari.leppa@machinery.fi



Lasse Silen

Työnjohto, varaosat
0201630412
lasse.silen@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot