Tuoteryhmät


Uutiset

Maanrakentaminen, Rakennuskalusto

Machinery Oy on uusi Tsurumi pumppujen edustaja Suomessa

Machinery Oy on solminut edustussopimuksen Tsurumi...

Lue lisää
Kaivinkoneet, Maanrakentaminen, Rakennuskalusto

Machinery Oy on uusi Sany kaivinkoneiden edustaja Suomessa

Machinery Oy on solminut SANY Groupin kanssa edust...

Lue lisää
Kaivinkoneet, Maanrakentaminen, Metallintyöstökoneet, Rakennuskalusto, Voimantuotto

Stay tuned..

Uutta luvassa Machineryltä tulevana toukokuuna! S...

Lue lisää
Huolto Varaosat

Myynti

Seppo Halme

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0400 469 647
seppo.halme@machinery.fi



Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
040 740 2123
mikko.niemi@machinery.fi



Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Suomi, Kymenlaakso ja Etelä-Karjala
044 7700 169
janne.kaltokari@machinery.fi



Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Itä- ja Pohjois-Suomi
044 704 5176
veli-matti.maaranen@machinery.fi



Mika Siivonen

Aluemyyntipäällikkö
Varsinais-Suomi, Satakunta
0400 392 230
mika.siivonen@machinery.fi



Kari Leppä

Tuotepäällikkö
Puhelinmyynti
0400 254 262
kari.leppa@machinery.fi



Lasse Silen

Työnjohto
0201630412
lasse.silen@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot