Tuoteryhmät


Uutiset

Cummins moottorit, Generaattorit ja varavoima, Moottorit, Rakennuskalusto, Vaihteistot, Varavoima, Voimantuotto

Machinery mukana Jyväskylän sähkömessuilla 5-7.2.2020

Jyväskylän Sähkömessut kerää alan yhteen helmikuu...

Lue lisää
Generaattorit ja varavoima, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet, Moottorit, Rakennuskalusto, Rekrytointi, Vaihteistot, Varavoima, Voimantuotto

Machinery toivottaa Iloista Joulua!

Machinery haluaa toivottaa kaikille yhteistyökumpp...

Lue lisää
Moottorit, Rakennuskalusto, Vaihteistot, Voimantuotto

Olemme jälleen mukana Maxpossa 5.-7.9.!

Yksi Suomen suurimmista maarakennus- ja ympäristö...

Lue lisää
Huolto Varaosat

Myynti

Janne Virtanen

Toimialajohtaja
0201630407
janne.virtanen@machinery.fi



Seppo Halme

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0201630397
seppo.halme@machinery.fi



Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0201630406
mikko.niemi@machinery.fi



Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Suomi, Kymenlaakso ja Etelä-Karjala
0201630404
janne.kaltokari@machinery.fi



Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Itä- ja Pohjois-Suomi
0201630472
veli-matti.maaranen@machinery.fi



Mika Siivonen

Aluemyyntipäällikkö
Varsinais-Suomi, Satakunta
0201630410
mika.siivonen@machinery.fi



Kari Leppä

Tuotepäällikkö
Puhelinmyynti
0201630403
kari.leppa@machinery.fi



Lasse Silen

Työnjohto, varaosat
0201630412
lasse.silen@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot