Voimantuotto

Kaikki irti voimasta

Meiltä moottorit, generaattorit, vaihteistot, varaosat sekä niiden huoltopalvelut - Yksilöllisellä palvelulla ja laajalla asiantuntemuksella.

Cummins moottorit ja merigeneraattorit Irtogeneraattorit Doosan kompressorit Dieselgeneraattorit ja varavoima Palovesipumput ja -moottorit Automaattivaihteistot - Allison Kubota moottorit

Huolto

Lue lisää

Varaosat

Lue lisää

Voimantuotto Myynti

Juha-Pekka Honkanen

Toimialajohtaja
Moottorit ja varavoima

020 163 0344

juha-pekka.honkanen@machinery.fi

Petri Flinkman

Myynti- ja applikaatioinsinööri
Cummins , Marine, Onan generaattorit

0201630348

petri.flinkman@machinery.fi

Markku Antikainen

Myyntipäällikkö
Cummins

044 784 5459

markku.antikainen@machinery.fi

Arto Orjo

Myyntipäällikkö
Kubota

0201630340

arto.orjo@machinery.fi

Martin Arhippainen

Myyntipäällikkö

020 163 0347

martin.arhippainen@machinery.fi

Antti Hamina

Projektiteknikko

020 163 0317

antti.hamina@machinery.fi

Henrik Park-Björklund

Myyntipäällikkö

0201630339

henrik.park-bjorklund@machinery.fi

Tero Aspegren

Myyntipäällikkö

0201630307

tero.aspegren@machinery.fi

Anne Kangasmaa

Myyntikoordinaattori

0201630342

anne.kangasmaa@machinery.fi

Oskari Korhonen

Varaosapäällikkö

020 163 0323

oskari.korhonen@machinery.fi

Henry Mäkelä Machinery Henry Mäkelä

Kehitysjohtaja

0201630525

henry.makela@machinery.fi

Anton Jokisalo

Tuotetuki-insinööri
Tekninen tuki ja takuuasiat

020 163 0316

anton.jokisalo@machinery.fi

Huoltopalvelut - Moottorit

Cummins, Kubota

0201630436

Varaosapalvelut - Moottorit

Varaosat, suodattimet

0201630431

Kaikki yhteystiedot
| Generaattorit ja varavoima

SDMO:n varavoimakoneesta turvaa Sonkajärven koulutuskeskukseen

Lue lisää

konetoimitukset

| Generaattorit ja varavoima

Machinery Oy on uusi Doosan dieselkompressoreiden edustaja Suomessa

Lue lisää

Tiedotteet

| Generaattorit ja varavoima

Alajärven paloasemalle toimitettu SDMO varavoimakone

Lue lisää

konetoimitukset