Kuivatus- ja lämmityskalusto

Tehokkaaseen rakentamiseen tarvitaan sopivat olosuhteet. Meiltä saat työmaalle lämmitystä ja kosteudenhallintaa. Valikoimassamme on muun muassa kuivaimia, puhaltimia ja tilapäisiä lämmitysjärjestelmiä, joiden avulla luot otollistet olosuhteet onnistumiselle. Lisäksi saat meiltä siirrettävät lämpökeskukset, kattilakontit, joita voidaan käyttää esimerkiksi rakennustyömaiden tilapäiseen lämmitykseen, roudansulatukseen, käyttöveden tilapäiseen lämmittämiseen ja kaukolämpöputkiston testaamiseen.

 

 

Lämpökeskus

Lämpökontit

Valikoimastamme löydät lämmönvaihtimet sekä kohdekohtaisesti räätälöitävät AMO-lämpökeskukset, merikontteihin asennettuna. Siirrettävät lämpökeskuksemme sopivat muun muassa rakennustyömaiden tilapäiseen lämmitykseen, roudansulatukseen, käyttöveden tilapäiseen lämmittämiseen ja kaukolämpöputkiston testaamiseen. Lämpökeskukset räätälöidään aina asiakkaan tarpeisiin sopiviksi.

Lue lisää

Yhteydenottopyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot

Toimittajamme