Yhteen suuntaan kulkevat maatäryt

Eteenpäin kulkeva tärylevy hiekan, soran ja kivitäytteen tiivistämiseen. Kaikki konemallimme ovat monipuolisia ja helppokäyttöisiä. Ne ovat myös kestäviä ja luotettavia, jolloin käyttö- ja ylläpitokulut ovat alhaiset.

Pohjalevyyn liitetyllä Vulkollan®-levyllä varustettuna (lisävaruste) sillä voidaan tiivistää tehokkaasti päällystettyjä alueita tasaisen pinnan saavuttamiseksi.

Kone suoriutuu vaativistakin tehtävistä, sillä sen moottori ja voimansiirto on suojattu kokonaan kestävällä polyeteenikotelolla.  Kaikissa malleissa runko on kuumasinkitty, jolloin sen huoltovapaa korroosiosuoja on ensiluokkainen.

Myynti

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot