Tarjouspyyntö

Swepac F82 -maatäry UUTUUS

Paino 82 kg, pohjalevyn koko, leveys 430 mm. Eteenpäin kulkeva tärylevy hiekan, soran ja kivitäytteen tiivistämiseen.

Swepac F82 sopii pienimpiin työtehtäviin, kuten laatta- ja kivipäällysteiden alustojen valmistelemiseen.

Kone suoriutuu vaativistakin tehtävistä, sillä sen moottori ja voimansiirto on suojattu kokonaan kestävällä polyeteenikotelolla. Kahva voidaan poistaa helposti ilman työkaluja ja kone voidaan kuljettaa normaalin auton tavaratilassa.

Tarjouspyyntö
Moottori Honda GX 160
Paino 82 kg
Teho 3,6 kW
Polttoaine Lyijytön tai alkylaattibensiini
Keskipakovoima 15 kN
Pohjalevyn koko, leveys 430mm
Tiivistyskyky 200 mm sora

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot