Sisä- ja ulkokäyttöön

Meiltä sisä- ja ulkokäyttöön soveltuvat Skyjack-henkilönostimet. Näiden saksilavojen nousukyky on 40% ja ne ovat ajettavissa jopa yli 10m korkeuteen asti.

Myynti

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot
Swanlift henkilönostin perhe
|

Swanlift – henkilönostinperhe laajenee: 18 ZB saa seurakseen kaksi pienempää mallia 101 ZB ja 140 ZB

Lue lisää

Rakentaminen

| Rakennuskalusto

Lujatalo luottaa Machineryn AMO-alumiinitelineisiin ja niiden turvallisuuteen

Lue lisää

Rakentaminen

Vihannes Laitila - ETH Group - Tsurumi pumput
| Rakennuskalusto

Vihannes-Laitila Oy: Tsurumi-pumpuilla toimintavarmuutta ilman käyttökatkoja

Lue lisää

Rakentaminen

Lujatalo telineturvallisuus
| Rakennuskalusto

Machinery osallistui Lujatalon telineturvallisuuteen keskittyvään Turvavarttiin Kuopiossa

Lue lisää

Rakentaminen

KCM Kivihaka - Skyjack henkilönostin
| Rakennuskalusto

K-Citymarket Kivihaka otti käyttöön Skyjack SJ16E -henkilönostimen – Nostin mahdollistaa vaivattoman ja turvallisen tavan tehdä pieniä huoltotöitä myymälän puolella

Lue lisää

konetoimitukset

Mansen Mörinät 2024
| Rakennuskalusto

Olemme mukana Mansen Mörinöillä 12.4-13.4. / Tervetuloa Tampereen toimipisteeseemme!

Lue lisää

Rakentaminen

|

Muutoksia Machineryn Rakennuskalustoyksikössä

Lue lisää

Rakentaminen

| Rakennuskalusto

Tammikuussa toimitimme järjestön kautta sähkölämmittimiä Ukrainan tueksi

Lue lisää

Rakentaminen

Uplift henkilönostin
| Rakennuskalusto

Malmin K-Citymarket investoi Uplift-henkilönostimeen helpottaakseen päivittäisiä toimintojaan

Lue lisää

konetoimitukset