Tarjouspyyntö

Sky Jack SJ-RTE, diesel-/akkukäyttöiset combi-saksilavat

Machinerystä akkukäyttöiset RTE-sarjan hybridi henkilönostimet, joissa 48 voltin tasavirtamoottorin voimanlähteenä toimii kahdeksan 6 voltin akkua, jotka tuottavat riittävästi tehoa koko työpäivän ajaksi. Innovatiivisessa ja tehokkaassa sähkömekaanisessa voimansiirtojärjestelmässä on nopeussäädettävät, proportionaaliset ajo- ja nostotoimintojen hallintalaitteet. Näiden saksilavojen nousukyky on jopa 45% ja työkorkeus on 11,75m.

Saksinostimessa on jatkolava 1,52m, mikä tuo hyvin lisätyöskentelytilaa koriin. Nostokapasiteetti nostimessa on 454 kg.

Työkorkeus 11, 75 m

Lisää tietoja Sky Jack SJ-RTE saksilavoista löytyy ohesta ladattavista liitetiedostoista.

Skyjack saksilava

Tarjouspyyntö
SJ 6832 RTE
Työkorkeus (m) 11,75
Lavakorkeus(m) 9,75
Korin korkeus (m) 1,37
Koneen leveys (m) 1,76
Koneen pituus (m) 2,72
Jatkolava (m) 1,52
Kuljetuskorkeus (kori alhaalla) (m) 1,75
Korin sisäleveys (m) 1,42
Korin sisäpituus (m) 2,44
Akseliväli (m) 2,04
Maavara (m) 0,20
Paino (kg) 3 780
Kaltevuusajokyky (%) 45
Sisäkääntösäde (m) 1,52
Ulkokääntösäde (m) 3,96
Nostonopeus (sek) 39
Nopeus (kori alhaalla) (km/h) 5,6
Korin kantavuus (kg) 454
Max henkilöä 4

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot