Tuoteryhmät


Uutiset

Generaattorit ja varavoima, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet, Moottorit, Rakennuskalusto, Rekrytointi, Vaihteistot, Varavoima, Voimantuotto

Machinery toivottaa Iloista Joulua!

Machinery haluaa toivottaa kaikille yhteistyökumpp...

Lue lisää
Metallintyöstökoneet

Machinery Open House sekä Alihankinta messut järjestetään jälleen 24.9.-26.9.

Avaamme jälleen tuttuun tapaan Machineryn Tampere...

Lue lisää
Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet

Machinery Oy ostaa FredEx Oy:n liiketoiminnan

Machinery Oy on ostanut FredEx Oy:n liiketoiminnan...

Lue lisää



Huolto Varaosat

Asiantuntijamme palveluksessasi yli aluerajojen

Arto Iivonen

Toimialajohtaja
0405079637
arto.iivonen@machinery.fi



Kari Pirttilä

Kehitysjohtaja
0400510736
kari.pirttila@machinery.fi



Kari Raivonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Keski-Suomi, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi
0408400062
kari.raivonen@machinery.fi



Jukka Ilonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Kanta-Häme, Uusimaa ja Varsinais-Suomi
0447640304
jukka.ilonen@machinery.fi



Sami Vornanen

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Pirkanmaa, Häme, Uusimaa, Kymenlaakso, Etelä-Karjala
0447634416
sami.vornanen@machinery.fi



Katri Manninen

Tuotepäällikkö
Sahaus
0440999604
katri.manninen@machinery.fi



Petri Halme

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
0405515666
petri.halme@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot