Tuoteryhmät


Uutiset

Lastuavat koneet, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet, Rekrytointi

Haemme CNC-huoltoteknikkoa sekä levykone-huoltoteknikkoa

Toimintamme kasvaessa haemme nyt CNC-HUOLTOTEKNIKK...

Lue lisää
Koneistuskeskukset, Lastuavat koneet, Metallintyöstökoneet, Sahat, Sorvit

Machineryn Tampereen toimipiste avaa ovensa uutuuksista kiinnostuneille 4.6. klo 10-17

Machineryn Tampereen toimipiste, jota Koneareenak...

Lue lisää
Lastuavat koneet, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet

Machinery metallintyöstö on Taitaja2019-kisojen pääyhteyskumppani

Machineryn metallintyöstö on jo vuosien ajan toimi...

Lue lisää



Huolto

Myynti

Kari Pirttilä

Toimialajohtaja
0400510736
kari.pirttila@machinery.fi



Kari Raivonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Keski-Suomi, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi
0408400062
kari.raivonen@machinery.fi



Jani Huurne

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat, paineilma
Pohjois-Karjala, Pohjois-Savo ja Kainuu
0401924255
jani.huurne@machinery.fi



Jarmo Viitala

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Keski-Suomi, Savo, Pohjois-Karjala, Kainuu, Pohjois-Pohjanmaa, Lappi
0400740267
jarmo.viitala@machinery.fi



Jukka Ilonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Kanta-Häme, Uusimaa ja Varsinais-Suomi
0447640304
jukka.ilonen@machinery.fi



Sami Vornanen

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Pirkanmaa, Häme, Uusimaa, Kymenlaakso, Etelä-Karjala
0447634416
sami.vornanen@machinery.fi



Anssi Matkonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Etelä-Karjala, Etelä-Savo ja Kymenlaakso
0447356368
anssi.matkonen@machinery.fi



Katri Manninen

Tuotepäällikkö
Sahaus
0440999604
katri.manninen@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot