Metallintyöstö

Huolettomuustakuu – Koneesi elinkaaren jokaisessa vaiheessa

Meiltä saat sekä uudet että käytetyt työstökoneet kuin myös niihin liittyvät asennus-, ylläpito- ja huoltopalvelut. Takaamme asiakkaidemme huolettomuuden toimittamiemme koneiden koko elinkaaren ajan.

 

Lastuavat koneet Levytyökoneet Ohutlevykoneet Uudet varastokoneet Raskaat lastuavat koneet Käytetyt metallintyöstökoneet Muuttomyynti

Huolto

Lue lisää

Varaosat

Lue lisää

Metallintyöstö Myynti

Kari Pirttilä

Myynti raskas koneistus

0400510736

kari.pirttila@machinery.fi

Kari Raivonen

Myynti - Lastuavat

0408400062

kari.raivonen@machinery.fi

Herkko Raivonen

Myynti - Lastuavat

0445336768

herkko.raivonen@machinery.fi

Jukka Ilonen

Myynti - Lastuavat

0447640304

jukka.ilonen@machinery.fi

Kalle Louhimo

Toimialajohtaja, Myynti - levytyö ja lastuavat

0401363538

kalle.louhimo@machinery.fi

Petri Halme

Myynti - Levytyö

0405515666

petri.halme@machinery.fi

Katri Manninen

Myynti - Sahaus

0440999604

katri.manninen@machinery.fi

Kaikki yhteystiedot
SafanDarley levyleikkuri
| Levyleikkurit

Metallituote Aro-Koivisto Oy korvasi vanhan koneensa SafanDarleyn B-Shear levyleikkurilla

Lue lisää

konetoimitukset

| Metallintyöstökoneet

Konepaja Timeka Oy:lle tuplana uusia koneita!

Lue lisää

konetoimitukset

Koneistamo Jaakko Salonen Hyundai Wia koneistuskeskus
| Metallintyöstökoneet

Koneistamo Jaakko Saloselle jo kahdeksas Hyundai Wia metallintyöstökone

Lue lisää

konetoimitukset