Tuoteryhmät


Uutiset

Lastuavat koneet, Metallintyöstökoneet, Sahat

Keyway osaksi Machineryä

Tammikuusta lähtien Keyway Oy:n liiketoiminta on t...

Lue lisää
Metallintyöstökoneet

Uutta virtaa metallintyöstökonemyyntiin

Meillä on ilo kertoa, että meillä on uusi metallin...

Lue lisää
Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet

Nyt meiltä kaikki tarvittava pellin työstämiseen!

Meillä on ilouutisia teille, jotka työskentelette ...

Lue lisää



Huolto

Myynti

Kari Pirttilä

Toimialajohtaja
0400510736
kari.pirttila@machinery.fi



Kari Raivonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Keski-Suomi, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi
0408400062
kari.raivonen@machinery.fi



Jani Huurne

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat, paineilma
Pohjois-Karjala, Pohjois-Savo ja Kainuu
0401924255
jani.huurne@machinery.fi



Jarmo Viitala

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Keski-Suomi, Savo, Pohjois-Karjala, Kainuu, Pohjois-Pohjanmaa, Lappi
0400740267
jarmo.viitala@machinery.fi



Jukka Ilonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Kanta-Häme, Uusimaa ja Varsinais-Suomi
0447640304
jukka.ilonen@machinery.fi



Sami Vornanen

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Pirkanmaa, Häme, Uusimaa, Kymenlaakso, Etelä-Karjala
0447634416
sami.vornanen@machinery.fi



Anssi Matkonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Etelä-Karjala, Etelä-Savo ja Kymenlaakso
0447356368
anssi.matkonen@machinery.fi



Katri Manninen

Tuotepäällikkö
Sahaus
0440999604
katri.manninen@machinery.fi



Mikko Mastosalo

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Varsinais-Suomi, Satakunta, Pohjanmaa
0447664938
mikko.mastosalo@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot