Tuoteryhmät


Uutiset

Käytetyt koneet, Lastuavat koneet, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet

Olemme jälleen mukana Konepaja 2020 messuilla 17.3-19.3.

Nyt maaliskuussa kannattaa suunnata Tampereen mess...

Lue lisää
Käytetyt koneet, Lastuavat koneet, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet

In Memoriam

Alan toimijoiden piirissä hyvin tunnettu ja pidett...

Lue lisää
Generaattorit ja varavoima, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet, Moottorit, Rakennuskalusto, Rekrytointi, Vaihteistot, Varavoima, Voimantuotto

Machinery toivottaa Iloista Joulua!

Machinery haluaa toivottaa kaikille yhteistyökumpp...

Lue lisää



Huolto Varaosat

Asiantuntijamme palveluksessasi yli aluerajojen

Arto Iivonen

Toimialajohtaja
0405079637
arto.iivonen@machinery.fi



Kari Pirttilä

Kehitysjohtaja
0400510736
kari.pirttila@machinery.fi



Kari Raivonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Keski-Suomi, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi
0408400062
kari.raivonen@machinery.fi



Jukka Ilonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Kanta-Häme, Uusimaa ja Varsinais-Suomi
0447640304
jukka.ilonen@machinery.fi



Sami Vornanen

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Pirkanmaa, Häme, Uusimaa, Kymenlaakso, Etelä-Karjala
0447634416
sami.vornanen@machinery.fi



Katri Manninen

Tuotepäällikkö
Sahaus
0440999604
katri.manninen@machinery.fi



Petri Halme

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
0405515666
petri.halme@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot