Tuoteryhmät


Uutiset

Lastuavat koneet, Metallintyöstökoneet, Sorvit

Koneistamo Jaakko Salonen investoi viidenteen Hyndai Wiaan

Koneistamo Jaakko Saloselle toimitettiin ja asenn...

Lue lisää
Jyrsinkoneet, Lastuavat koneet

Kone-Tuomi Oy:lle toimitettavan Zayer KAIROS-pitkäjyrsinkoneen esivastaanotto suoritettiin poikkeusaikana

Kone-Tuomi Oy:n Kauttuan konepajalle toimitetaan...

Lue lisää
Levyleikkurit, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet, Särmäyspuristimet

Moniosaaja Finnpelti SafanDarley-levykoneilla entistäkin monipuolisempi

Finnpelti-nimi kuvaa tämän Sastamalassa toimivan y...

Lue lisää



Huolto Varaosat

Myynti

Kari Pirttilä

Myynti raskas koneistus
0400510736
kari.pirttila@machinery.fi



Kari Raivonen

Myynti - Lastuavat
0408400062
kari.raivonen@machinery.fi



Jukka Ilonen

Myynti - Lastuavat
0447640304
jukka.ilonen@machinery.fi



Kalle Louhimo

Toimialajohtaja, Myynti - levytyö ja lastuavat
0401363538
kalle.louhimo@machinery.fi



Petri Halme

Myynti - Levytyö
0405515666
petri.halme@machinery.fi



Sami Vornanen

Myynti - Levytyö
0447634416
sami.vornanen@machinery.fi



Katri Manninen

Myynti - Sahaus
0440999604
katri.manninen@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot