Tuoteryhmät


Uutiset

Lastuavat koneet, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet

SIIRTYY I Machinery On The Road 31.3.-8.4.2020 - Tuomme peltipajan luoksesi!

TAPAHTUMA SIIRRETÄÄN. AJANKOHTA ILMOITETAAN MYÖHEM...

Lue lisää
Käytetyt koneet, Lastuavat koneet, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet

PERUUNTUNUT JA SIIRTYY I Olemme jälleen mukana Konepaja 2020 messuilla 17.3-19.3.

MESSUT TÄLTÄ ERÄÄ PERUTTU JA SIIRTYY Nyt maalisku...

Lue lisää
Käytetyt koneet, Lastuavat koneet, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet

In Memoriam

Alan toimijoiden piirissä hyvin tunnettu ja pidett...

Lue lisää



Huolto Varaosat

Asiantuntijamme palveluksessasi yli aluerajojen

Arto Iivonen

Toimialajohtaja
0405079637
arto.iivonen@machinery.fi



Kari Pirttilä

Kehitysjohtaja, Myynti raskas koneistus
0400510736
kari.pirttila@machinery.fi



Kari Raivonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Keski-Suomi, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi
0408400062
kari.raivonen@machinery.fi



Jukka Ilonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Kanta-Häme, Uusimaa ja Varsinais-Suomi
0447640304
jukka.ilonen@machinery.fi



Sami Vornanen

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
0447634416
sami.vornanen@machinery.fi



Katri Manninen

Tuotepäällikkö
Sahaus
0440999604
katri.manninen@machinery.fi



Petri Halme

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
0405515666
petri.halme@machinery.fi



Kalle Louhimo

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat ja Levytyö
0401363538
kalle.louhimo@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot