Tuoteryhmät


Uutiset

Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet, Särmäyspuristimet

Tuotanto kasvaa investoimalla tarkkoihin metallintyöstökoneisiin

Puristeteos Oy:n toimitusjohtaja Ville Mäenpää, Ma...

Lue lisää
Levymankelit, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet

PV Tech Oy:lle toimitettu Davin MCA-levynpyöristyskone

Pressure Vessel Tech Oy:lle käytiin toimittamassa ...

Lue lisää
Levymankelit, Levytyökoneet, Metallintyöstökoneet

Riitek Oy:lle toimitettiin Davi MCA CNC-levynpyöristyskone monipuolistamaan tuotantoa

Kuvassa Riitekin Kimmo Sallinen ja juuri toimitett...

Lue lisää



Huolto Varaosat

Asiantuntijamme palveluksessasi yli aluerajojen

Kari Pirttilä

Toimialajohtaja, Myynti raskas koneistus
0400510736
kari.pirttila@machinery.fi



Kari Raivonen

Myynti - Lastuavat
0408400062
kari.raivonen@machinery.fi



Jukka Ilonen

Myynti - Lastuavat
0447640304
jukka.ilonen@machinery.fi



Sami Vornanen

Myynti - Levytyö
0447634416
sami.vornanen@machinery.fi



Katri Manninen

Myynti - Sahaus
0440999604
katri.manninen@machinery.fi



Petri Halme

Myynti - Levytyö
0405515666
petri.halme@machinery.fi



Kalle Louhimo

Myynti - levytyö ja lastuavat
0401363538
kalle.louhimo@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot