Metallintyöstö

Huolettomuustakuu - Koneesi elinkaaren jokaisessa vaiheessa

Meiltä saat sekä uudet että käytetyt työstökoneet kuin myös niihin liittyvät asennus-, ylläpito- ja huoltopalvelut. Takaamme asiakkaidemme huolettomuuden toimittamiemme koneiden koko elinkaaren ajan.

Lastuavat koneet Levytyökoneet Ohutlevykoneet Uudet varastokoneet Käytetyt metallintyöstökoneet

Huolto

Lue lisää

Varaosat

Lue lisää

EMO -messut 4.-9.10.2021

Kampanja

Metallintyöstö Myynti

Kari Pirttilä

Myynti raskas koneistus

0400510736

kari.pirttila@machinery.fi

Kari Raivonen

Myynti - Lastuavat

0408400062

kari.raivonen@machinery.fi

Herkko Raivonen

Myynti - Lastuavat

0445336768

herkko.raivonen@machinery.fi

Jukka Ilonen

Myynti - Lastuavat

0447640304

jukka.ilonen@machinery.fi

Kalle Louhimo

Toimialajohtaja, Myynti - levytyö ja lastuavat

0401363538

kalle.louhimo@machinery.fi

Petri Halme

Myynti - Levytyö

0405515666

petri.halme@machinery.fi

Sami Vornanen

Myynti - Levytyö

0447634416

sami.vornanen@machinery.fi

Katri Manninen

Myynti - Sahaus

0440999604

katri.manninen@machinery.fi

Kaikki yhteystiedot
|

Seveko Oy:lle asennettiin Hyundai Wia sorvi

Lue lisää

konetoimitukset

| Koneistuskeskukset

Hyundai Wia työstökeskus Palosaaren metalli Oy:lle

Lue lisää

konetoimitukset

|

Vinojohteisten sorvien rivi sai jatkoa Oy Scansolo Ab:lla

Lue lisää

konetoimitukset