TKH-SERVICE

TKH-Service Oy

Täryt, pintojenkäsittelykoneet
Metsäkyläntie 5
01800 KLAUKKALA
www.tkhservice.fi

Tommi Korhonen
p. 040 5076294

Hannes Lähteenmäki
p. 045 1123355

korjaamo@tkhservice.fi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lue lisää


KS-JEESI OY

KS-Jeesi Oy

Henkilönostimet
Ilveskaari 11 D
01900 NURMIJÄRVI
www.ks-jeesi.fi

Kasperi Saarinen
0400-384488
kasperi@ks-jeesi.fi

 

Lue lisää


Nostinapu Meriläinen Oy

Nostinapu Meriläinen Oy

Henkilönostimet
Verstastie 2
07230 Askola
www.nostinapu.fi

Mika Meriläinen
p. 040 555 8759
mika@nostinapu.fi

Lue lisää


Agrihuolto Pitkänen Oy

Agrihuolto Pitkänen Oy

Henkilönostimet, täryt, valomastot, aggregaatit
Takojantie 3
70900 Toivala
www.agrihuoltopitkanen.fi

Petteri Pitkänen
p. 040 511 8854
petteri@agrihuoltopitkanen.fi

 

Lue lisää


Valttori Oy

Valttori Oy – Huolto ja varaosat

Henkilönostimet ja täryt
Kuormaajantie 15
40320 Jyväskylä
www.valttori.fi

Matti Söderlund
p. 040 5311977
tyonjohto.jyvaskyla@valttori.fi

Lue lisää


Lappeenrannan Työkonehuolto Oy

Lappeenrannan Työkonehuolto Oy

Henkilönostimet ja täryt
Opintie 2
53600 Lappeenranta
www.koneetkuntoon.fi/

Tomi Mikonsaari
p. 0400 660 542
tomi.mikonsaari@koneetkuntoon.fi

 

Lue lisää


Esan Paja Oy

Esan Paja Oy

Henkilönostimet ja täryt
Vaihdetie 5
60120 Seinäjoki
www.esanpaja.fi

Timo Hietarinta
p. 0405233348
timo.hietarinta@esanpajaoy.com

Lue lisää


Suomen Konetalo Oy

Suomen Konetalo Oy – Huolto ja varaosat

Henkilönostimet ja täryt
Gneissikuja 2
90620 Oulu
www.suomenkonetalo.fi

Olli Pynssi
p. 050 5780835
olli.pynssi@suomenkonetalo.fi

 

Lue lisää


Suomen Konetalo Oy

Suomen Konetalo Oy – Huolto ja varaosat

Henkilönostimet ja täryt
Osinkotie 8
33470 Ylöjärvi
www.suomenkonetalo.fi

Janne Pälli
p. 050 469 8425
janne.palli@suomenkonetalo.fi

Lue lisää


JT Koneratkaisut Oy

JT Koneratkaisut Oy – Huolto ja Varaosat

Henkilönostimet, työmaahissit, valomastot
Uusialhontie 9
21200 RAISIO
www.koneratkaisut.fi

Jorge Troncoso
p. 044 2802275
info@koneratkaisut.fi

Lue lisää