Tarjouspyyntö

Amo Rotax -nousutiet

AMO Rotax Nousutiet vaativiin kohteisiin. Uutuustuotteemme, eurooppalaisvalmisteisen Amo Rotax -rakennustelineiden asennus on nopeaa ja joustavaa, eikä laadusta tarvitse tinkiä! Round-tyyppisten telineiden kanssa yhteensopivat telineet valmistetaan aina tasalaatuisesta teräksestä, ja niiden kaikki osat ovat sinkittyjä.

Telineen koko 1,4m x 2,57m, nousun leveys kaikissa telineissä 600mm.
Telineiden kantapääkorkeus 2, 4, 6, 8, 10 ja 12m.

Kuormaluokka 3 (2 kN/m2) EN 12811-1 mukaan
Yksivaiheinen kuorma 1,5 kN
Vaakasuuntainen kuorma 0,3 kN

Ota yhteyttä myyntiin ja kysy lisää!

Tarjouspyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot