Tarjouspyyntö

HP 95 paineilmamyyrä UUTUUS!

HERCU HP 95 paineilmamyyrä on pneumaattinen tunkkauslaite, joka on suunniteltu suorittamaan vaaka-, diagonaalista ja pystysuoraa liikettä. Rungon halkaisija on 95 mm. Putken maksimihalkaisija laajennettavissa lisävarustein.

paineilmamyyrä

 

HP95/M HP95P/PM
Suositeltu putkien assennus PEØ[mm] 63-75 63-75
laitteen halkaisija [mm] 95 95
laitteen pituus [mm] 1515 1515
laitteen paino [kg] 54 53
Iskutaajuus [Hz] ##### 5,5
Reiän levennys toisessa toimenpiteessä [mm] 115, 130 146, 160 115, 130, 146, 160
Reiän porauksen pituus [m] ≤20 ≤20
Ilmankulutus [m/min] ##### 2.0
Nimellinen käyttöpaine [bar] 5.0-6.0 5.0-6.0
Max ilmanpaine peruutettaessa [bar] 5.0-6.0
Ilmankulutus – taaksepäin [m3/min] 2.0

paineilmamyyrä välineet

 

Ota yhteyttä myyntiin ja kysy lisää!

Tarjouspyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot