Tarjouspyyntö

Alba – automaattinen taivutin Dar 55

Paino 1 050 kg
Moottorin teho 4,0 kW
Tehot 250 N/mm² 1x55 mm 2x40 mm 3x35 mm 4x25 mm 5x20 mm
Tehot 400 N/mm² 1x45 mm 2x38 mm 3x32 mm 4x25 mm 5x20 mm
Tehot 500 N/mm² 1x45 mm 2x25 mm 3x28 mm 4x25 mm 5x20 mm
Pakkauksen mitat 1 600x1 070x1 050 mm
Taivutusnopeus 5 ja 10 r/min
Säätökaroja Neljä liukuvaa
Esisäätö kolmelle erilaiselle kulmalle Vakiovarustus
Spiraalien taivutus Lisävaruste

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot