Tarjouspyyntö

Alba – Combi 32/36 yhdistelmälaite

Taivutustehot 450 N/mm² 1×36 mm 2×28 mm 3×24 mm.

Katkaisutehot 450 N/mm² 1×32 mm.

Paino 305 kg
Moottorin teho 3,0 kW
Pakkauksen mitat 900x730x730 mm
Taivutus tehot 450 N/mm² 1x36 mm 2x28 mm 3x24 mm
Taivutus tehot 650 N/mm² 1x32 mm 2x25 mm 3x22 mm
Taivutus tehot 850 N/mm² 1x29 mm 2x23 mm 3x20 mm
Katkaisu tehot 450 N/mm² 1x32 mm
Katkaisu tehot 650 N/mm² 1x29 mm 2x20 mm 3x16 mm
Katkaisu tehot 850 N/mm² 1x25 mm 2x18 mm 3x14 mm
Käsittelynopeus 9 r/min

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot