Tuoteryhmät


Uutiset

Generaattorit ja varavoima, Moottorit, Rekrytointi, Vaihteistot, Varavoima, Voimantuotto

Haussa tuotetuki-insinööri Vantaan toimipisteeseemme

Haemme nyt tuotetuki-insinööriä voimantuoton tiimi...

Lue lisää
Moottorit, Varavoima, Voimantuotto

Cummins Onan merigeneraattorit nyt virallisesti Suomessa

Machinery Oy on aikaisemmin toiminut Cummins Onan ...

Lue lisää
Cummins moottorit, Moottorit, Voimantuotto

Olemme mukana FinnMETKO2020 messuilla Jämsässä 3-5.9.2020

Tervetuloa osastollemme FinnMETKO2020 messuille J...

Lue lisää
Huolto Varaosat

Myynti

Juha-Pekka Honkanen

Toimialajohtaja
Moottorit ja varavoima
020 163 0344
juha-pekka.honkanen@machinery.fi



Petri Flinkman

Myynti- ja applikaatioinsinööri
Cummins , Marine, Onan generaattorit
0201630348
petri.flinkman@machinery.fi



Markku Antikainen

Myyntipäällikkö
Cummins
0201630797
markku.antikainen@machinery.fi



Arto Orjo

Myyntipäällikkö
Kubota
0201630340
arto.orjo@machinery.fi



Martin Arhippainen

Myyntipäällikkö
020 163 0347
martin.arhippainen@machinery.fi



Antti Hamina

Projektiteknikko
020 163 0317
antti.hamina@machinery.fi



Henrik Park-Björklund

Myyntipäällikkö
0201630339
henrik.park-bjorklund@machinery.fi



Tero Aspegren

Myyntipäällikkö
0201630307
tero.aspegren@machinery.fi



Anne Kangasmaa

Myyntikoordinaattori
0201630342
anne.kangasmaa@machinery.fi



Oskari Korhonen

Varaosapäällikkö
020 163 0323
oskari.korhonen@machinery.fi



Henry Mäkelä

Kehitysjohtaja
0201630525
henry.makela@machinery.fi



Huoltopalvelut - Moottorit

Cummins, Kubota
0201630436



Varaosapalvelut - Moottorit

Varaosat, suodattimet
0201630431



Kaikki yhteystiedot