Tuoteryhmät


Uutiset

Cummins moottorit, Moottorit, Voimantuotto

Olemme mukana FinnMETKO2020 messuilla Jämsässä 3-5.9.2020

Tervetuloa osastollemme FinnMETKO2020 messuille J...

Lue lisää
Cummins moottorit, Moottorit, Rekrytointi, Varavoima, Voimantuotto

Haussa Cummins Dieselmoottoriasentaja Vantaan toimipisteeseemme!

Haemme nyt Vantaan toimipisteellemme CUMMINS DIESE...

Lue lisää
Generaattorit ja varavoima, Varavoima

Varavoima toimii, kun tarve on suurin – moniulotteinen järjestelmä vaatii paljon niin suunnittelulta kuin huolloltakin

Varavoimajärjestelmät turvaavat yhteiskunnan toimi...

Lue lisää
Huolto Varaosat

Myynti

Juha-Pekka Honkanen

Toimialajohtaja
Moottorit ja varavoima
020 163 0344
juha-pekka.honkanen@machinery.fi



Petri Flinkman

Myynti- ja applikaatioinsinööri
Cummins , Marine, Onan generaattorit
0201630348
petri.flinkman@machinery.fi



Markku Antikainen

Myyntipäällikkö
Cummins
0201630797
markku.antikainen@machinery.fi



Arto Orjo

Myyntipäällikkö
Kubota
0201630340
arto.orjo@machinery.fi



Martin Arhippainen

Myyntipäällikkö
020 163 0347
martin.arhippainen@machinery.fi



Antti Hamina

Projektiteknikko
020 163 0317
antti.hamina@machinery.fi



Henrik Park-Björklund

Myyntipäällikkö
0201630339
henrik.park-bjorklund@machinery.fi



Tero Aspegren

Myyntipäällikkö
Allison
0201630307
tero.aspegren@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot