Tuoteryhmät


Uutiset

Generaattorit ja varavoima

Machinery Oy on uusi Doosan dieselkompressoreiden edustaja Suomessa

Machinery Oy on solminut Doosan Portable Powerin k...

Lue lisää
Generaattorit ja varavoima, Voimantuotto

Alajärven paloasemalle toimitettu SDMO varavoimakone

Sähköasennus Kohtamäki Oy:lle toimitettiin Kohler...

Lue lisää
Generaattorit ja varavoima, Moottorit, Voimantuotto

Kewatecin alumiiniveneet saivat voimanlähteekseen Cummins-moottorit – Helsingin pelastuslaitos toimii nyt merellä entistä taloudellisemmin

Kewatec valmisti Helsingin pelastuslaitokselle kol...

Lue lisää
Huolto Varaosat

Myynti

Juha-Pekka Honkanen

Toimialajohtaja
Moottorit ja varavoima
020 163 0344
juha-pekka.honkanen@machinery.fi



Petri Flinkman

Myynti- ja applikaatioinsinööri
Cummins , Marine, Onan generaattorit
0201630348
petri.flinkman@machinery.fi



Markku Antikainen

Myyntipäällikkö
Cummins
044 784 5459
markku.antikainen@machinery.fi



Arto Orjo

Myyntipäällikkö
Kubota
0201630340
arto.orjo@machinery.fi



Martin Arhippainen

Myyntipäällikkö
020 163 0347
martin.arhippainen@machinery.fi



Antti Hamina

Projektiteknikko
020 163 0317
antti.hamina@machinery.fi



Henrik Park-Björklund

Myyntipäällikkö
0201630339
henrik.park-bjorklund@machinery.fi



Tero Aspegren

Myyntipäällikkö
0201630307
tero.aspegren@machinery.fi



Anne Kangasmaa

Myyntikoordinaattori
0201630342
anne.kangasmaa@machinery.fi



Oskari Korhonen

Varaosapäällikkö
020 163 0323
oskari.korhonen@machinery.fi



Henry Mäkelä

Kehitysjohtaja
0201630525
henry.makela@machinery.fi



Anton Jokisalo

Tuotetuki-insinööri
Tekninen tuki ja takuuasiat
020 163 0316
anton.jokisalo@machinery.fi



Huoltopalvelut - Moottorit

Cummins, Kubota
0201630436



Varaosapalvelut - Moottorit

Varaosat, suodattimet
0201630431



Kaikki yhteystiedot