Tuoteryhmät


Uutiset

Cummins moottorit, Generaattorit ja varavoima, Moottorit, Voimantuotto

Marine-seminaari 10.5.2019 Vantaan toimipisteessä

Järjestämme samaan aikaan K&K Karnevaalien kan...

Lue lisää
Generaattorit ja varavoima, Varavoima, Voimantuotto

Varavoima-seminaari 10.5.2019 Vantaan toimipisteessä

Järjestämme samaan aikaan K&K Karnevaalien kan...

Lue lisää
Generaattorit ja varavoima, Moottorit, Vaihteistot, Varavoima

Haemme varavoimahuollon asentajaa

Haku päättynyt --- Machinery Oy on vuonna 1911 per...

Lue lisää
Huolto Varaosat

Myynti

Petri Flinkman

Myynti- ja aplikaatioinsinööri
Cummins
0201630348
petri.flinkman@machinery.fi



Arto Orjo

Myyntipäällikkö
Kubota
0201630340
arto.orjo@machinery.fi



Martin Arhippainen

Myyntipäällikkö
020 163 0347
martin.arhippainen@machinery.fi



Antti Hamina

Projektiteknikko
020 163 0317
antti.hamina@machinery.fi



Matti Laaksonen

Myyntipäällikkö
0201630341
matti.laaksonen@machinery.fi



Henrik Park-Björklund

Myyntipäällikkö
0201630339
henrik.park-bjorklund@machinery.fi



Tero Aspegren

Myyntipäällikkö
Allison
0201630307
tero.aspegren@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot