Tuoteryhmät


Uutiset

Cummins moottorit, Generaattorit ja varavoima, Moottorit

Prosilva Oyj: Metsäkoneet vaativiin olosuhteisiin ympäristön ehdoilla

ProSilva Oyj on ruoveteläinen metsäkonevalmistaja....

Lue lisää
Generaattorit ja varavoima, Moottorit, Rekrytointi, Voimantuotto

Haemme Cummins dieselmoottoriasentajaa

Haku päättynyt --- Toimintamme kasvaessa, haemme n...

Lue lisää
Generaattorit ja varavoima, Moottorit, Rekrytointi

Haemme varaosamyyjää moottorit ja generaattorit osastollemme

Haku päättynyt --- Nyt haussa on aktiivinen asiaka...

Lue lisää

Myynti

Sami-Petteri Malinen

Myynti- ja aplikaatioinsinööri
Cummins
0201630343
sami-petteri.malinen@machinery.fi



Petri Flinkman

Myynti- ja aplikaatioinsinööri
Cummins
0201630348
petri.flinkman@machinery.fi



Arto Orjo

Myyntipäällikkö
Kubota
0201630340
arto.orjo@machinery.fi



Martin Arhippainen

Myyntipäällikkö
020 163 0347
martin.arhippainen@machinery.fi



Antti Hamina

Projektiteknikko
020 163 0317
antti.hamina@machinery.fi



Matti Laaksonen

Myyntipäällikkö
0201630341
matti.laaksonen@machinery.fi



Henrik Park-Björklund

Myyntipäällikkö
0201630339
henrik.park-bjorklund@machinery.fi



Tero Aspegren

Myyntipäällikkö
Allison
0201630307
tero.aspegren@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot
Huolto ja varaosat