Tuoteryhmät


Uutiset

Generaattorit ja varavoima, Varavoima

Varavoima toimii, kun tarve on suurin – moniulotteinen järjestelmä vaatii paljon niin suunnittelulta kuin huolloltakin

Varavoimajärjestelmät turvaavat yhteiskunnan toimi...

Lue lisää
Kaivinkoneet, Maanrakentaminen, Metallintyöstökoneet, Rakennuskalusto, Voimantuotto

Stay tuned..

Uutta luvassa Machineryltä tulevana toukokuuna! S...

Lue lisää
Cummins moottorit, Generaattorit ja varavoima, Moottorit, Rakennuskalusto, Rekrytointi, Varavoima, Voimantuotto

Haemme varaosapäällikköä (varaosamyyjää) Vantaalle

Haku päättynyt --- Machinery Oy on vuonna 1911 per...

Lue lisää
Huolto Varaosat

Myynti

Juha-Pekka Honkanen

Toimialajohtaja
Moottorit ja varavoima
020 163 0344
juha-pekka.honkanen@machinery.fi



Petri Flinkman

Myynti- ja aplikaatioinsinööri
Cummins
0201630348
petri.flinkman@machinery.fi



Markku Antikainen

Myyntipäällikkö
Cummins
0201630797
markku.antikainen@machinery.fi



Arto Orjo

Myyntipäällikkö
Kubota
0201630340
arto.orjo@machinery.fi



Martin Arhippainen

Myyntipäällikkö
020 163 0347
martin.arhippainen@machinery.fi



Antti Hamina

Projektiteknikko
020 163 0317
antti.hamina@machinery.fi



Henrik Park-Björklund

Myyntipäällikkö
0201630339
henrik.park-bjorklund@machinery.fi



Tero Aspegren

Myyntipäällikkö
Allison
0201630307
tero.aspegren@machinery.fi



Kaikki yhteystiedot