Tarjouspyyntö

Rennepont -elementtituet

Valikoimassa laadukkaat Altrad Rennepontin elementtituet rakentamisen ammattilaisille. Myydyin koko on TPE 350 -malli, joka pituus 2000–3500 mm ja paino n. 17 kg.

TPE-sarja:
Ulkoputki 57 x 2,7mm
Sisäputki 48,3 x 2,9 mm TPE 300-malli ja pienemmät
Sisaäputki 48,3 x 3,2 mm TPE 350-malli ja isommat

  • Kuumasinkitty, tukeva rakenne
  • Säätökierre täysin suojattu
  • Tuen läpikiertyminen estetty lukitusrenkaan avulla
  • Tukilevyt suunniteltu yleistyökaluille sopiviksi.

TPN-mallien koko 57 x 2 mm
GDL-TP -mallien koko 60,3 x 2,7 mm
RAS-TP -mallien koko 76,1 x 2,7 mm
RAS TP 1000 -mallin koko 101,6 x 3,6 mm

Tarjouspyyntö
TPE80 TPE120 TPE175 TPE350 TPE400 TPE500 TPE600
Pituus (m) 0,55-0,8 0,8-1,2 1,0-1,75 2,0-3,5 2,2-4,0 3,0-5,0 3,5-6,0
Paino (kg) 7,10 8,60 13,60 17,10 18,60 23,10 27,10

Myynti

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Uusimaa, Varsinais-Suomi, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Kymenlaakso, Etelä-Karjala

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Satakunta, Pirkanmaa, Keski-Suomi, Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Ahvenanmaa

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Savo, Kainuu, Lappi, Pohjois-Karjala, Pohjois-Pohjanmaa ja Pohjois-Savo

044 704 5176

veli-matti.maaranen@machinery.fi

Kari Leppä


Puhelinmyynti ja myynnin tuki

0400 254 262

kari.leppa@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Marja Vainio

Asiakaspalvelupäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Timo Eerola

Asentaja
Huolto ja tekninen tuki

020 163 0423

timo.eerola@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot