Tuentakalusto

Elementtituki ja holvituki -mallistoomme kuuluvat Rennepontin ja Ischebeckin tuentakalusto. Tuotevalikoimastamme löydät myös Vepen kotimaiset elementtitelineet sekä Ischebeckin kuormaussillat.

Elementtien käsittelyssä ei pidä tinkiä työturvallisuudesta tai työskentelymukavuudesta. Valikoimassamme onkin vain tuotteita, jotka täyttävät tarkat laatuvaatimukset. Valikoimassamme on laadukkaat Ischebeckin alumiini- ja teräsholvituet sekä maatuentajärjestelmät rakentamisen ammattilaisille. Tuotevalikoimaamme kuuluvat myös Rennepontin elementti- ja holvituet.

Kaikki tuotteemme on valittu niin, että ne täyttävät tarkat laatuvaatimukset, ovat työturvallisia ja varmistavat maksimaalisen työskentelymukavuuden.

Ota yhteyttä myyntiimme ja kysy lisää!

Holvituet

Valikoimassamme on laadukkaat Ischebeckin alumiini- ja teräsholvituet sekä maatuentajärjestelmät rakentamisen ammattilaisille. Tuotevalikoimaamme kuuluvat myös Rennepontin elementti- ja holvituet. Kaikki tuotteemme on valittu niin, että ne täyttävät tarkat laatuvaatimukset, ovat työturvallisia…

Lue lisää

Elementtituet ja -telineet, kuormaussillat

Elementtien käsittelyssä ei pidä tinkiä työturvallisuudesta tai työskentelymukavuudesta. Valikoimassamme onkin vain tuotteita, jotka täyttävät tarkat laatuvaatimukset. Meiltä saat rakentamisen ammattilaisille suunnitellut Rennepontin ja Ischebeckin elementti- ja holvituet sekä Vepen kotimaiset…

Lue lisää

Myynti

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Uusimaa, Varsinais-Suomi, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Kymenlaakso, Etelä-Karjala

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Satakunta, Pirkanmaa, Keski-Suomi, Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Ahvenanmaa

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Savo, Kainuu, Lappi, Pohjois-Karjala, Pohjois-Pohjanmaa ja Pohjois-Savo

044 704 5176

veli-matti.maaranen@machinery.fi

Kari Leppä


Puhelinmyynti ja myynnin tuki

0400 254 262

kari.leppa@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Marja Vainio

Asiakaspalvelupäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Timo Eerola

Asentaja
Huolto ja tekninen tuki

020 163 0423

timo.eerola@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot

Toimittajamme