Tarjouspyyntö

Amo Rotax-nousutie 2m

AMO Rotax nousutie soveltuu vaativiin kohteisiin. Eurooppalaisvalmisteisen AMO Rotax-rakennustelineiden asennus on nopeaa ja joustavaa, laadusta tinkimättä.

Kuormaluokka 3 (2 kN/m2) EN 12811-1 mukaan
Yksivaiheinen kuorma 1,5 kN
Vaakasuuntainen kuorma 0,3 kN

2m nousutie sisältää seuraavat tuotteet:

Tuote Määrä
Säätöjalka 4 kpl
Aloituskappale 4 kpl
Pystyputki 3m 4 kpl
O-Juoksu 2,57m 10 kpl
O-Jokka 1,4m 5 kpl
U-Jokka 1,4m vahvistettu 3 kpl
Tasolukitsin 1,4m 3 kpl
Pystyvinotuki 2×2,57m 2 kpl
Pystyvinotuki 2×1,4m 1 kpl
Terästyötaso 2,57m U-jokalle 2 kpl
Porrasnousu Alu 1 kpl
Porrasnousun kaide-elementti 1 kpl
Porraskaidekiinnike (alas, ylös) 4 kpl
Seinätuki kiinnikekoukulla 0,8m 2 kpl
Kiinteä liitin 48/48 mm 2 kpl

 

Rotax-nousutiehen on saatavilla potkulistat, tarvitset yhden potkulista-sarjan per kerros.

Yksi potkulista-sarja sisältää:

Jalkalista 1,4m 2 kpl
Jalkalista 2,57m 2 kpl

 

Nousutien poistuminen sijaitsee vakiona päädyssä,  mutta halutessasi saat sijoitettua poistumisen myös pitkälle sivulle lisäosien avulla:

Liitin pystyputkelle 1 kpl
Pystyputki 1m 1 kpl
O-Vaakatuki 1,57m 2 kpl
Jalkalista 1,57m 1 kpl
Tarjouspyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot