Tarjouspyyntö

Amo Rotax-nousutie 2m

AMO Rotax nousutie soveltuu vaativiin kohteisiin. Eurooppalaisvalmisteisen AMO Rotax-rakennustelineiden asennus on nopeaa ja joustavaa, laadusta tinkimättä.

2m nousutie sisältää seuraavat tuotteet:

Tuote Määrä
Säätöjalka 4 kpl
Aloituskappale 4 kpl
Pystyputki 3m 4 kpl
O-Juoksu 2,57m 10 kpl
O-Jokka 1,4m 5 kpl
U-Jokka 1,4m vahvistettu 3 kpl
Tasolukitsin 1,4m 3 kpl
Pystyvinotuki 2×2,57m 2 kpl
Pystyvinotuki 2×1,4m 1 kpl
Terästyötaso 2,57m U-jokalle 2 kpl
Porrasnousu Alu 1 kpl
Porrasnousun kaide-elementti 1 kpl
Porraskaidekiinnike (alas, ylös) 4 kpl
Seinätuki kiinnikekoukulla 0,8m 2 kpl
Kiinteä liitin 48/48 mm 2 kpl

 

Rotax-nousutiehen on saatavilla potkulistat, tarvitset yhden potkulista-sarjan per kerros.

Yksi potkulista-sarja sisältää:

Jalkalista 1,4m 2 kpl
Jalkalista 2,57m 2 kpl

 

Nousutien poistuminen sijaitsee vakiona päädyssä,  mutta halutessasi saat sijoitettua poistumisen myös pitkälle sivulle lisäosien avulla:

Liitin pystyputkelle 1 kpl
Pystyputki 1m 1 kpl
O-Vaakatuki 1,57m 2 kpl
Jalkalista 1,57m 1 kpl
Tarjouspyyntö

Myynti

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Uusimaa, Varsinais-Suomi, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Kymenlaakso, Etelä-Karjala

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Satakunta, Pirkanmaa, Keski-Suomi, Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Ahvenanmaa

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Savo, Kainuu, Lappi, Pohjois-Karjala, Pohjois-Pohjanmaa ja Pohjois-Savo

044 704 5176

veli-matti.maaranen@machinery.fi

Kari Leppä


Puhelinmyynti ja myynnin tuki

0400 254 262

kari.leppa@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Marja Vainio

Asiakaspalvelupäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Timo Eerola

Asentaja
Huolto ja tekninen tuki

020 163 0423

timo.eerola@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot