Toimitimme Paristeelille DAVI MCA 2019 levynpyöristyskoneen

Luovutimme huhtikuussa asiakkaallemme Paristeel Oy:lle Joroisiin käyttöön nelitelaisen DAVI MCA 2019 levynpyöristyskoneen. Davi MCA sarjan kone on nopea, helppokäyttöinen ja tarkka.

Paristeel Davi

Kuvassa Paristeel Oy:n toimitusjohtaja Timo Albrecht ohjelman teossa

Paristeel on erikoistunut ohutlevy- ja epäkeskopuristintöiden sekä kevyiden teräsrakenteiden valmistukseen. Yrityksen tyypillisimpiä asiakkaita ovat esimerkiksi metalli-, elintarvike-, sähkö-, automaatio- ja elektroniikkateollisuus. Heidän tuotteitaan on käytössä eri puolilla maailmaa muun muassa teollisuuden koneissa, prosessilaitteissa, valvomoissa ja sähkökeskuksissa.

Tutustu tästä tarkemmin yritykseen

Lue lisää toimitetusta koneesta

Myynti

Petri Halme

Myynti - Levytyö

0405515666

petri.halme@machinery.fi

Ajankohtaista

Hämeen Vuokrakone Swanlift
| Rakennuskalusto

Uusi Swanlift 18ZB -henkilönostin nyt vuokrattavissa Hämeen Vuokrakoneelta

Lue lisää

konetoimitukset

|

Olemme mukana Maxpo-tapahtumassa 28-30.8.2025 – Osasto A143

Lue lisää

Rakentaminen

Maanrakennus Kokko myyräys ja valokuitusasennus paineilmamyyrillä
| Rakennuskalusto

Maanrakennus Kokko vauhdittaa valokuitu-urakoita Kokkolassa – Machineryn Hercu-paineilmamyyrät mahdollistavat tehokkaat alitukset ilman asfaltin rikkomista

Lue lisää

konetoimitukset