Tarjouspyyntö

Swepac FB 450 -maatäry, hydraulikone

Paino 445 kg, pohjalevyn koko, leveys 700 mm, Yanmar L100N. Swepac FB 450 on painava ja pienikokoinen dieseltoiminen kone. Sen painosta huolimatta se on hyvin tasapainotettu ja helposti ohjattava. Täry varustettu hydraulikoneikolla.

Moottori Yanmar L 100N
Paino 445 kg
Teho 7,0 kW
Polttoaine Diesel
Keskipakovoima 60 kN
Pohjalevyn koko, leveys 700 mm

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot