Kubota dieselmoottorihuolto

Machinery Sopimushuolto

Ota yhteyttä sopimushuoltoon Cummins sekä Kubota -merkkisten moottoreiden huolto- ja varaosa-asioissa. (klikkaa toimipisteen kohdalle saadaksesi yhteystiedot näkyviin)

Takuu- ja yli 15 litrasten moottoreiden huolto- ja varaosa-asioissa ota yhteyttä Machineryn moottorihuoltoon p. 020 163 0436.

BussiPro Oy - Varaosat
Vasarakatu 2
15700 LAHTI
www.bussipro.fi

Jussi Raunisto
p. 075 7550331
jussi.raunisto@bussipro.fi

FA-Työkonehuolto Oy - Huolto ja Varaosat
Itäkeskuksenkaari 9
28130 PORI
http://www.fa-tyokonehuolto.fi/

Jouko Rantanen
p. 0500 125669
jouko.rantanen@fa-tyokonehuolto.fi

Kaakkois-Suomen Konehuolto Oy - Huolto ja Varaosat
Kytösaari 26
49420 Hamina

Jani Salo
p. 040 5866878
jani.salo@k-skonehuolto.fi

KM Huoltopalvelut Oy - Huolto ja Varaosat
Ahertajantie 2
57230 SAVONLINNA
http://www.kmhuoltopalvelut.fi/

Risto Malmstedt
p. 0400 165471
huolto@kmhuoltopalvelut.fi

Konehuolto P. Saranpää - Huolto ja Varaosat
Volttitie 4
60510 SEINÄJOKI
http://www.konehuoltopsaranpaa.fi/

Pauli Saranpää
p. 010 5010370
pauli.saranpaa@netikka.fi

Koneteho Oy - Huolto ja Varaosat
Korjaamontie 1
73300 NILSIÄ
http://www.koneteho.fi/

Harri Manninen
p. 040 7729589
harri.manninen@koneteho.fi

Korven Raskashuolto Oy - Huolto ja Varaosat
Jukolankatu 18 B
80130 JOENSUU
p. 0103397030
http://leppakorpi.fi/

Pekka Leppäkorpi
p. 0400 124290
pekka@leppakorpi.fi

Kratmo Oy - Huolto ja Varaosat
Rajapaaluntie 3A
02970 ESPOO
http://www.kratmo.fi/

Paul Savunen
p. 050 4542999
p.savunen@gmail.com

KS Huoltopalvelu Oy - Huolto ja Varaosat
Kankitie 5B
40320 JYVÄSKYLÄ
http://www.kshuoltopalvelu.fi/

Atte Nyberg
p. 0400 918541
atte.nyberg@kshuoltopalvelu.fi

Lapin Raskas-Osa Oy - Huolto ja Varaosat
Paljetie 1
96320 ROVANIEMI

www.raskasosa.com

Janne Yliniemelä
p. 0400 699252
petteri.poikajarvi@raskas-osa.com

 

Lappeenrannan Työkonehuolto Oy - Huolto ja Varaosat
Lentokentäntie 73
53600 LAPPEENRANTA
https://koneetkuntoon.fi/

Tomi Mikonsaari
p. 0400 660542
huolto@koneetkuntoon.fi

Länsiväylän Auto- ja Konekorjaamo Ky - Huolto ja Varaosat
Vilhontie 3
76150 PIEKSAMÄKI
http://www.lansivaylanauto.fi/

p. 0400615111
lansivaylanauto@gmail.com

Minikone Oy - Huolto ja Varaosat
Vasamakuja 1
01740 VANTAA
www.minikone.com/

Seppo Patama
p. 040 0402084
seppo.patama@minikone.com

Pohjolan Moottorihuolto -  Huolto ja Varaosat
Hakatie 8
90440 KEMPELE
http://www.pohjolanmoottorihuolto.fi/

Riku Kehusmaa
p. 045 2345 001
Toimisto@pohjolanmoottorihuolto.fi

 

Pro Faster Oy - Huolto ja Varaosat
Kippitie 4
85500 NIVALA
https://www.pro-faster.fi/

Jarmo Heikkilä
p. 050 4649978
jarmo.heikkila@pro-faster.fi

Raskor Oy - Huolto ja Varaosat
Liimaajankatu 1
15520 LAHTI
http://www.raskor.fi/

Kim Petäjä
p. 050 4155200
kim.petaja@raskor.fi

Hannu Saarinen
p. 0407317202
varaosat@raskor.fi

Salon Konehuolto Oksanen Oy - Huolto ja Varaosat
Perämiehenkatu 12
24100 SALO
http://www.salonkonehuolto.fi/

Juha Oksanen
p. 040 0533405
oksanen@salonkonehuolto.fi

Tammer Diesel Oy - Huolto ja Varaosat
Asentajankatu 5
33840 TAMPERE
www.tammerdiesel.fi

Matti Tuomi
p. 040 5026885
tyonjohto.lakalaiva@tammerdiesel.fi

TTK Oy Turun Työkone - Huolto ja Varaosat
Kärsämäentie 1
20300 TURKU
https://www.ttkoy.fi/

Kimmo Suominen
p. 0400 603812
toimisto@ttkoy.fi

Huoltopalvelut - Moottorit

Cummins, Kubota
0201630436

Robert Eerola

Työnjohtaja
0201630356
robert.eerola@machinery.fi

Myynnin yhteystiedot