Uudet varastokoneet

Tarjoamme kattavan valikoiman uusia metallintyöstökoneita niin lastuavaan työstöön kuin levytyöhönkin suoraan varastostamme Tampereelta.  Tutustu varastostamme löytyviin koneisiin, ota yhteyttä myyjiimme ja kysy lisää. Voit myös jättää yhteydenottopyynnön ja me otamme yhteyttä sinuun. Osa metallintyöstökoneista ei ehdi päätyä verkkosivuillemme, joten kannattaa ottaa yhteyttä myyntitiimimme ja kertoa millainen kone on etsinnässä.

Tälle sivulle kootaan uudet varastostamme löytyvät metallintyöstökoneet. Katso kaikki uudet varastokoneet alta löytyvästä listauksesta tai kysy lisää myynnistämme!

Myynti

Kalle Louhimo

Toimialajohtaja, Myynti - levytyö ja lastuavat

0401363538

kalle.louhimo@machinery.fi

Jukka Ilonen

Myynti - Lastuavat

0447640304

jukka.ilonen@machinery.fi

Kari Raivonen

Myynti - Lastuavat

0408400062

kari.raivonen@machinery.fi

Sami Vornanen

Myynti - Levytyö

0447634416

sami.vornanen@machinery.fi

Petri Halme

Myynti - Levytyö

0405515666

petri.halme@machinery.fi

Katri Manninen

Myynti - Sahaus

0440999604

katri.manninen@machinery.fi

Kari Pirttilä

Myynti raskas koneistus

0400510736

kari.pirttila@machinery.fi

Herkko Raivonen

Myynti - Lastuavat

0445336768

herkko.raivonen@machinery.fi

Kaikki yhteystiedot
|

Vaakajohteisten sorvien rivi sai jatkoa Oy Scansolo Ab:lla

Lue lisää

konetoimitukset

|

Isoahon Sorvaamoon toimitettiin Lagunin pystykarainen työstökeskus

Lue lisää

konetoimitukset

|

Jouanel Industrielta kuitulaserleikkauskoneita ohutlevylle

Lue lisää

Metallintyöstö