Käytetyt metallintyöstökoneet

Tarjoamme kattavan valikoiman käytettyjä metallintyöstökoneita niin lastuavaan työstöön kuin levytyöhönkin suoraan varastostamme Tampereelta.  Käytetyn työstökoneen hankinta on useissa tapauksissa kustannustehokas ratkaisu. Meiltä saat perushuolletun koneen nopeallakin aikataululla. Tutustu varastostamme löytyviin metallintyöstökoneisiin, ota yhteyttä myyjiimme ja kysy lisää. Voit myös jättää yhteydenottopyynnön ja me otamme yhteyttä sinuun.

Tervetuloa katsomaan käytettyjä metallintyöstökoneita

Tervetuloa Tampereen Koneareenalle osoitteeseen Etu-Hankkion katu 18, 33700 Tampere. Olemme avoinna arkisin 8-16.00.

Lastuavat

Meiltä löydät kattavan valikoiman käytettyjä työstökoneita lastuavaan työstöön. Valikoimamme päivittyy koko ajan, joten sivujemme tarjontaa kannattaa seurata aktiivisesti. Osa käytetyistä koneista ei ehdi päätymään edes verkkosivuillemme asti, joten valikoimasta kannattaa…

Lue lisää

Levytyö

Meiltä löydät kattavan valikoiman käytettyjä levytyökoneita. Valikoimamme päivittyy koko ajan, joten sivujemme toimintaa kannattaa seurata aktiivisesti. Osa käytetyistä koneista ei ehdi edes verkkosivuillemme asti, joten valikoimastamme kannattaa kysellä suoraan myös…

Lue lisää

Myynti

Kari Pirttilä

Myynti raskas koneistus

0400510736

kari.pirttila@machinery.fi

Kalle Louhimo

Toimialajohtaja, Myynti - levytyö ja lastuavat

0401363538

kalle.louhimo@machinery.fi

Kari Raivonen

Myynti - Lastuavat

0408400062

kari.raivonen@machinery.fi

Jukka Ilonen

Myynti - Lastuavat

0447640304

jukka.ilonen@machinery.fi

Sami Vornanen

Myynti - Levytyö

0447634416

sami.vornanen@machinery.fi

Petri Halme

Myynti - Levytyö

0405515666

petri.halme@machinery.fi

Katri Manninen

Myynti - Sahaus

0440999604

katri.manninen@machinery.fi

Herkko Raivonen

Myynti - Lastuavat

0445336768

herkko.raivonen@machinery.fi

Kaikki yhteystiedot
|

Seveko Oy:lle asennettiin Hyundai Wia sorvi

Lue lisää

konetoimitukset

| Koneistuskeskukset

Hyundai Wia työstökeskus Palosaaren metalli Oy:lle

Lue lisää

konetoimitukset

|

Vaakajohteisten sorvien rivi sai jatkoa Oy Scansolo Ab:lla

Lue lisää

konetoimitukset