Routamatto

Kampanjatuote
439 (alv0%)

UUTUUS!

Nyt heti varastosta kaamoksen kampitukseen!

Katso tästä kaikki kampanjatuotteet

Laadukas ja kestävä routamatto, jota käytetään roudan sulattamiseen, 1000W, koko 1x3m

Lämpömatto on tarkoitettu roudan sulatukseen ja erilaisten kohteiden lämpimänä pitoon.  Tuote on kehitetty selviytymään kovista vaatimuksista ja rankoista työmaaolosuhteista.

Materiaali erittäin kestävää PVC kangasta, sisällä itsestään sammuva solukumieriste.

Matto sulattaa normaalisti jopa 30 cm vuorokaudessa ja hiekkamaalla jopa 60 cm vuorokaudessa. Energiankulutus sulatus- ja lämmönylläpito käytössä erittäin alhainen. Maadoitetun pistokkeen ansiosta se on vaivaton kytkeä, sekä helppo ja joustava liikutella eri kohteisiin.

Sisäänrakennettu säädin pitää maton lämpötilan n. 60 ° C: ssa.

Tukevat pikalukolliset sidontavyöt, maton helppoon rullalla säilyttämiseen.

Maton reunassa olevat purjerenkaat mahdollistavat maton tukevan kiinnityksen erikoiskohteissa.

Paino n. 11kg /kpl, takuuaika 24kk.

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Suomi, Kymenlaakso ja Etelä-Karjala
0201630404
janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0201630397
seppo.halme@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0201630406
mikko.niemi@machinery.fi

Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Itä- ja Pohjois-Suomi
0201630472
veli-matti.maaranen@machinery.fi

Kari Leppä

Tuotepäällikkö
Puhelinmyynti
0201630403
kari.leppa@machinery.fi

Merja Naski

Koordinaattori
Puhelinmyynti
0201630425
merja.naski@machinery.fi

Lasse Silen

Työnjohto, varaosat
0201630412
lasse.silen@machinery.fi

Janne Virtanen

Toimialajohtaja
0201630407
janne.virtanen@machinery.fi

Myynnin yhteystiedot