Tarjouspyyntö

Sky Jack SJ 30 ARJE -akkukäyttöinen kuukulkija

Sky Jack SJ 30 ARJE on akkukäyttöinen kuukulkija, jonka työskentelykorkeus on 11 m ja sivu-ulottuma 6,25 m. Ajettava akkukäyttöinen nivelpuominostin teleskoopilla.

SJ30 ARJE -akkukäyttöinen kuukulkijassa on erinomainen suorituskyky pitkän sivu-ulottuman avulla. Tämä auttaa nostimen monet erilaiset käyttökohteet ja mahdollisuudet. Nostimessa on vakiona uusia SJ-ominaisuuksia kuten mm. Skyriser-pystysuora korin nousu, EasyDrive-automaattinen ajosuunta riippumatta korin asennosta, sekä Elevate-telematiikka valmius.

Koneen vakiovarusteena on myös:

  • 35% kallistettavuus
  • Suora sähkömoottorikäyttö renkailla
  • Sähkömagneettisesti avautuvat jarrut
  • Relepohjainen ohjausjärjestelmä, jossa uusi Skycoded johdotus
  • 48V 305 Ah akut + ”swing out”-teline
  • Suojapalkki ohjauksen päällä
  • 355 asteen ei-jatkuva kääntö

Lisätietoja löydät alta ladattavasta tiedostosta.

Tarjouspyyntö
SJ 30 ARJE
Työkorkeus 11 m
Lavakorkeus 9 m
Sivu-ulottuma 6,25 m
Korin koko 0,76 x 1,17 m
Kuljetusleveys 2,54 m
Kuljetuskorkeus 2,01 m
Kuljetuspituus 4,09 m
Leveys 1,19 m
Maavara 10,16 cm
Korinkääntö 180 astetta
Jibin kääntö +/- 77/65 astetta
Paino 5 770 kg
Sisäkääntösäde 1,52 m
Ulkokääntösäde 3,23 m
Nopeus 4,8 km/h
Korin kantavuus 227 kg
Max 2 henkilöä 2

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot