Tarjouspyyntö

Alba – automaattinen taivutin D 42 L

Paino 280 kg
Moottorin teho 3,0 kW
Tehot 450 N/mm² 1x42 mm 2x33 mm 3x29 mm
Tehot 650 N/mm² 1x37 mm 2x28 mm 3x24 mm
Tehot 850 N/mm² 1x34 mm 2x27 mm 3x23 mm
Pakkauksen mitat 900x600x830 mm
Taivutusnopeus 6 r/min

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot