Tarjouspyyntö

Tsurumi – Kellupumppu FSP

FSP kellupumppu asetetaan kolmella kellukkeella juuri veden pinnan alle, jonka avulla saadaan pyörre, jolla poistetaan veden pinnasta esimerkiksi roskia, vaahtoa, öljyä jne.

 

Kellupumpun tekniset ominaisuudet:

Letkuyhde 2″ 400V

Maksimi nostokapasiteetteti 5,3 m

Maksimi tuotto 255 litra/min

Läpimeno 16/22 mm.

Ota yhteyttä ja kysy lisää myynnistä!

Tarjouspyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot