Tarjouspyyntö

Tsurumi – Hakkuripumput C, CR, C-Z

Hakkuripumput Tsurumi C-sarjan hakkuripumput ovat uppokäyttöön tarkoitettuja pumppuja, jotka on suunniteltu käsittelemään raakaa ja käsiteltyä jätevettä. Ne on myös  tarkoitettu raskaisiin teollisiin sovelluksiin, joissa pumppu altistuu tukoksille suuresta aineksesta johtuen. Juoksupyörän siivissä on volframikarbidiseos reuna hammastetussa imukannessa. Tämä mekanismi pilkkoo kuitumaiset ainekset, minkä ansiosta ne pääsevät kulkemaan vaivatta.

Tsurumi-pumppujen tekniset ominaisuudet Tsurumi-pumppujen tekniset ominaisuudet

Trusumi-pumppujen kolmen vuoden takuu

Tarjouspyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot