Tarjouspyyntö

Tsurumi KTV2 400V alumiinipumppu (sekoitin)

Tuotto 7 – 12 l/s (420 – 720 l/min), nostokorkeus 20 – 22,5 m, sihdin reikä 10 mm.

Valintaa tehtäessä on arvioitava pumpun tuoton määrää tavoitekorkeudessa. On huomioitava myös, että 20 m poistoletkua vähentää nostokorkeutta n. 1 m. Upotussyvyys 25 m, sähkökaapelin pituus on 20m.

TSURUMI KTV2-sarja on tehokas lietepumppu, joka on erittäin kulutuskestävä. KTV2-sarjan pumpuissa on moottorin akselitappiin asennettu sekoitin, joka sekoittaa nestettä voimalla, jolloin liejun ja lietteen siirto on helppoa ja tehokasta.

Pumpun käyttölämpötila 0 – 40°C.

Graafissa alla:

Tsurumi KTV2 400V alumiinipumppu (sekoitin)

Tarjouspyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot