Tarjouspyyntö

Tsurumi KRS 400V -valurautapumput

Tuotto 30 – 200 l/s (1820 – 12000 l/min), nostokorkeus 8 – 34 m, sihdin reikä 12 – 25 mm.

Valintaa tehtäessä on arvioitava pumpun tuoton määrää tavoitekorkeudessa. On huomioitava myös, että 20 m poistoletkua vähentää nostokorkeutta n. 1 m. Upotussyvyys 15-20 m, sähkökaapelin pituus on 20m.

TSURUMI KRS-sarja on raskaaseen käyttöön tarkoitettu laadukas pumppu, joka toimii tehokkaasti kuivatustöissä yhdyskuntatekniikassa. KRS-sarjan valurautapumput, joissa on 4-napainen moottori, edustavat Tsurumin yleiskäyttöisiä pumppuja yksinkertaisen rakenteensa, erinomaisen kestävyytensä ja tehokkuutensa vuoksi.

Pumpun käyttölämpötila 0 – 40°C.

Graafissa alla:

Tarjouspyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot
Vihannes Laitila - ETH Group - Tsurumi pumput
| Rakennuskalusto

Vihannes-Laitila Oy: Tsurumi-pumpuilla toimintavarmuutta ilman käyttökatkoja

Lue lisää

Rakentaminen