Tarjouspyyntö

Swepac F70A -maatäry

Paino 79 kg, pohjalevyn koko, leveys 530 mm. Eteenpäin kulkeva tärylevy asfaltin, hiekan, soran ja kivitäytteen tiivistämiseen.

Kaikki konemallimme ovat monipuolisia ja helppokäyttöisiä. Ne ovat myös kestäviä ja luotettavia, jolloin käyttö- ja ylläpitokulut ovat alhaiset.

Uudessa F 70 A -asfalttikoneessa on ergonomisesti muotoiltu, tärinävaimennettu käsikahva, mikä vähentää kädelle tulevaa tärinää huomattasti entisestä. Konetta on saatavissa myös vanhalla, kiinteällä käsikahvalla muutamia kappaleita. Kysy lisää myynnistä.

Swepac F 70A on kompakti kevyt tärylevy, joka on helppokäyttöinen. Siinä on myös 12 litran sisäänrakennettu vesisäiliö. Kone on ihanteellinen pienten asfaltti-/päällystettyjen alueiden tiivistämiseen ja korjaustoimiin. Se sopii myös soran ja hiekan tiivistämiseen. Pohjalevyyn liitetyllä Vulkollan®-levyllä varustettuna(lisävaruste) sillä voidaan tiivistää tehokkaasti päällystettyjä alueita tasaisen pinnan saavuttamiseksi.

Runko on kuumasinkitty, jolloin sen huoltovapaa korroosiosuoja on ensiluokkainen Hardox®-pohjalevy takaa pitkän käyttöiän ja se on suunniteltu erityisesti asfaltin käsittelyyn. Lisätietoja koneesta valmistajan internetsivuilta.

Moottori Honda GX 120
Paino 79 kg
Teho 2,6 kW
Polttoaine Lyijytön tai alkylaattibensiini
Keskipakovoima 11 kN
Pohjalevyn koko, leveys 530 mm

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot