Tarjouspyyntö

Uplift 5 140 HD Carry henkilönostin

Uplift 5 140 HD Carry on moderni, alumiinista tehty henkilönostin, joka on hyvä vaihtoehto perinteisille rakennustelineille sekä tikkaille. Siinä on työskentelyalusta, tukirakenne sekä ohjausjärjestelmä.

Mahtuu paikkoihin, joihin muut nostimet eivät

Pienen kokonsa sekä kevyen ja ergonomisen alumiinirakenteensa ansiosta nostin mahtuu paikkoihin, joihin perinteisillä nostimilla ei pääse.

Vaivaton kuljettaa

Helpon liikuteltavuuden ansiosta nostin on vaivaton viedä pienten esteiden yli sekä kuljettaa käyttökohteisiin.

Irrotettava tavarahylly

Työskentelymukavuutta lisää irroitettava tavarahylly, jonka avulla työkalut kulkevat mukana sopivalle korkeudelle.

Muut erityisominaisuudet

  • Max nostokapasiteetti 140kg
  • Työkorkeus 5m
  • Turvallinen ja helppo käyttää: Itsestään sulkeutuva ovi, helppokäyttöinen hallintajärjestelmä
  • 4 automaattisesti lukkiutuvaa pyörää
  • Helppo nousta sisään – askelkorkeus 25 cm

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä myyntiin ja kysy lisää!

Tarjouspyyntö
Työkorkeus 4,90 m
Leveys 0,77 m
Pituus 1,25 m
Korkeus  1,51 m
Paino (vakiokone) 150 kg
 - vastapainoilla  210 kg
Max nostokapasiteetti 140 kg
Tavarahyllyn koko 39,4 x 72,4 cm
 - max nostopaino 20 kg

Myynti

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot
Uplift henkilönostin
| Rakennuskalusto

Malmin K-Citymarket investoi Uplift-henkilönostimeen helpottaakseen päivittäisiä toimintojaan

Lue lisää

konetoimitukset