Tarjouspyyntö

Swepac PVEL -suurtaajuus tärysauva /-vibra

Sauvan halkaisija 38, 50, 58 ja 65 mm.

Suurtaajuustärysauva sisäänrakennetulla muuntajalla. Laitetta käytetään tuoreen betonin tiivistämiseen, erityisesti seinä-, pilari- ja palkkirakenteissa. Vahva yksi-vaihe yksikkö, 230V. Suojaletku 5 m, muita mittoja tilauksesta. Sähkökaapelin pituus 15 m.

Tarjouspyyntö
Suojaluokitus IP67
Moottori 1-vaihe, 230V
Sauvan halkaisijat 38, 50, 58 ja 65 mm

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot