Tarjouspyyntö

Swepac TR 600 E/P -hierrinkone

Tuoreen betonin hierrinkone
Työhalkaisija 581mm, suojakaaren halkaisija 600mm.

Kaikki konemallimme ovat monipuolisia ja helppokäyttöisiä. Ne ovat myös kestäviä ja luotettavia, jolloin käyttö- ja ylläpitokulut ovat alhaiset.
• Moottorina tehokas Hondan bensiinikone tai sähkömoottori
• Erittäin vahva ja luotettava vaihdelaatikko kestovoitelulla
• Lyhyt tai pitkä kahva, molempien versioiden korkeutta voidaan muuttaa. Lyhyt kahva voidaan kääntää helpottaakseen koneen siirtoa tai varastointia.
• Erittäin korkea työnopeus lyhentää työaikaa merkittävästi.
• Nosto- ja suojarunko ovat saatavissa kahta erivaihtoehtoa, vakiona ja raskaampaa käyttöä varten.
• Erittäin vahva suoja rengas
• Kaikki teräsosat ovat galvanoitu suojamaan paremmin korroosiolta

Tarjouspyyntö
Malli TR 600 E TR 600 P
Moottori 1-vaiheinen, 230V Honda GX160
Paino (lyhyellä - pitkällä kahvalla) 60 - 63,5 kg 61 - 64,5 kg
Teho 2,0 kW 3,6 kW
Työhalkaisija (suojarenkaan halkaisija) 581 (600) mm 581 (600) mm
Kierrokset 130 rpm 50 - 150 rpm

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot