Tarjouspyyntö

Rennepont – haarukat ja kolmijalat

Valikoimassa laadukkaiden Rennepont holvitukien lisävarusteita rakentamisen ammattilaisille.

Haarukkapää (9189402)

  • Kuumasinkitty, tukeva rakenne
  • 140mm korkeus
  • 4kpl 30x30x3mm tukia, pohjalevy 234x145mm

Kolmijalka TD1 (9189293)

  • Kääntyvä, kuumasinkitty malli
  • Korkeus 870 mm
  • Holvituelle Ø55-76 mm
Tarjouspyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot