Tarjouspyyntö

Amo Aino asennusteline

Kotimainen AMO Aino Asennusteline on tarkoitettu käytettäväksi sisätiloissa, tasaisella alustalla. Holkilliseen asennustelineeseen (telinekokonaisuus 2) voidaan asentaa kaidepäädyt putoamisvaaran estämiseksi.
Kasaus- ja käyttöohjeessa on kuvattu käyttö kahdella eri asennustelinekokonaisuudella.

Asennustelineessä on vahva runko. Telineessä on myös vakiona isot 160mm,  tahraamattomat pyörät, joilla pääsee helposti kaapelien yms. yli. Pyörän materiaali on joustavaa, neopreenikumia.

Telineen mitat:

  • Syvyys 0,7 m ja leveys 1,7 m. Paino: 23,0 kg.
  • Työtason sallittu korkeus sisätiloissa tukijaloilla on 1,8 m ja ilman tukijalkoja 1,1 m.
  • Teline täyttää SFS-EN 1004 standardin.

Lisävarusteena tähän telinepakettiin saatavana:

  • Tukijalka asennustelineelle (4 kpl)
  • Porras asennustelineelle
  • Vaakatuki asennustelineen portaalle

Ota yhteyttä myyntiimme ja kysy lisää! Autamme mielellämme oikean telinekokonaisuuden valitsemisessa.

 

Tarjouspyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot