Tarjouspyyntö

Tsurumi – kalvopumput

Tsurumi kalvopumput, sihtireikä 40mm, tuotto 120 – 240 l/min. Nostokapasiteetti 15m, itseimevä 8m asti.

TD sarjan kalvopumput ovat itseimeviä polttomoottorikäyttöisiä pumppuja likaisen ja korkea viskositeettisen veden pumppaamiseen (mm septi-tankki, muta, liete). Pumpuissa käytetään luotettavia Hondan 4-tahti moottoreita.

Sininen: TD 200HA
vihreä: TD 300HA

 

Tarjouspyyntö
Malli TD 200HA TD 300HA
Teho 4 hv 5,5 hv
Moottori GX120 GX160
Käyntiaika 2h 2h30 min
Letkuhalk 50 mm 76 mm
Nostokapasiteetti 15 mm 15 mm
Tuotto, max 120 l/min 240 l/min
Paino 42 kg 45 kg

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot