Tarjouspyyntö

Tsurumi – Jätevesipumput U-sarja (Vortex-juoksupyörä)

Jätevesipumput U-sarja Tsurumi Valikoimastamme löydät Tsurumin U-sarjan Vortex-juoksupyöräiset jätevesipumput.

Jätevesipumppujen ominaisuudet:

Tuotto: 4,4 – 17 l/s (264 – 1030 l/min)
Nostokorkeus: 7,4 – 23,5 m
Sihdin reikä: 35 – 56 mm.

Pumpussa on Vortex-juoksupyörä, jossa on leveä pumppukotelo, joka estää kiintoaineiden ja kuitumateriaalien aiheuttamat tukokset.

Saatavana lisävarusteeena mm. ohjauskiskot.

Jätevesipumput U-sarja - graafi 1 tsurumi Jätevesipumput U-sarja - graafi2 tsurumi

Tsurumi-pumppujen 3 vuoden laatutakuu uppopumput jätevesipumput lietepumput

Tsurumi valmistaa uppo-, liete- ja jätevesipumppuja vaativiin kohteisiin, kuten rakennustyömaille, jätteenkäsittelyyn, kaivoksiin sekä raskaalle teollisuudelle. Kohta 100-vuotias tyhjennyspumppujen valmistaja on alallaan yksi maailman johtavista tekijöistä. Tehtaan kapasiteetti on n. 1 000 000 pumppua vuodessa. Kaikissa Tsurumi-pumpuissa on 3 vuoden laatutakuu!

 

Ota yhteyttä ja kysy lisää!

Tarjouspyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot