Tarjouspyyntö

Tsurumi – Jätevesipumput U-sarja (Vortex-juoksupyörä)

Jätevesipumput U-sarja TsurumiTuotto 4,4 – 17 l/s (264 – 1030 l/min), nostokorkeus 7,4 – 23,5 m, sihdin reikä 35 – 56 mm.

Pumpussa on Vortex-juoksupyörä, jossa on leveä pumppukotelo, estää kiintoaineiden ja kuitumateriaalien aiheuttamat tukokset.

Saatavana lisävarusteeena mm. ohjauskiskot.

Jätevesipumput U-sarja - graafi 1 Jätevesipumput U-sarja - graafi2

Tarjouspyyntö

Myynti

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Uusimaa, Varsinais-Suomi, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Kymenlaakso, Etelä-Karjala

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Satakunta, Pirkanmaa, Keski-Suomi, Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Ahvenanmaa

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Savo, Kainuu, Lappi, Pohjois-Karjala, Pohjois-Pohjanmaa ja Pohjois-Savo

044 704 5176

veli-matti.maaranen@machinery.fi

Kari Leppä


Puhelinmyynti ja myynnin tuki

0400 254 262

kari.leppa@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Marja Vainio

Asiakaspalvelupäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Timo Eerola

Asentaja
Huolto ja tekninen tuki

020 163 0423

timo.eerola@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot