Tarjouspyyntö

Tsurumi KRDX 400V -ATEX pumput

Tuotto 23 – 36 l/s (1400 – 2200 l/min), nostokorkeus 14 – 17 m, sihdin reikä 21-33 mm.

Valintaa tehtäessä on arvioitava pumpun tuoton määrää tavoitekorkeudessa. On huomioitava myös, että 20 m poistoletkua vähentää nostokorkeutta n. 1 m. Upotussyvyys 20 m, sähkökaapelin pituus on 20m.

TSURUMI KRDX-sarja on räjähdyssuojattuja ATEX-pumppuja, joka kestää korkeaa painetta syvällä veden alla. Pumpuissa on ATEX seritifikaatit I M2 EX d I Mb. Ne edustavat Tsurumin korkean nostokyvyn pumppuja, suuren tuoton, erinomaisen kestävyytensä ja tehokkuutensa vuoksi.

Pumpun käyttölämpötila 0 – 40°C.

          

 

Tarjouspyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot