Tarjouspyyntö

Grindex Master -uppopumppu

Tuotto max 57 l/s, nostokorkeus max 82 m, sihdin reikä 10 mm. Valintaa tehtäessä on arvioitava pumpun tuoton määrä tavoitekorkeudessa. Maksimissaan pumpattavan nesteen lämpötila on 40°C ja pH arvo 5 – 8. Upotussyvyys ja sähkökaapelin pituus kaikissa malleissa 20 m.

N H SH
Tuotto l/min 3 420 1 920 1 080
Nostokorkeus (m) 36 57 82
Tuotto (l/s) 57 32 18
Poistoletkun liitäntä 6" 4" 3"
Nimellisteho (kW) 10 10 10
Maks. virrankulutus (kW) 11,7 11,7 11,7
Virta 400V (A) 21 21 21
Korkeus (mm) 832 832 887
Maksimileveys (mm) 346 346 346
Paino (kg) 80 80 98
Sähkökaapeli (m) 20 20 20

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot