Tarjouspyyntö

Swepac FR95B – akkukäyttöinen maatäry

Paino 80kg (ilman akkua), pohjalevyn koko 430 x 430 mm. Pyöreä akkukäyttöinen tärylevy hiekan, soran ja kivitäytteen tiivistämiseen. Kaikki maatäry konemallimme ovat monipuolisia ja helppokäyttöisiä. Ne ovat myös kestäviä ja luotettavia, jolloin käyttö- ja ylläpitokulut ovat alhaiset.

Swepac FR95B on ihanteellinen käytettäväksi rajoitettuihin tiloihin, missä polttomoottorikäyttöisiä koneita ei voi käyttää, kuten tunneleissa tai sisätiloissa. Myös käyttö normaalin täryn tapaan työmailla, joilla on päästörajoitukset työkoneilla.

Koneen akku (litium-ioni) kestää n. 1h ja akun lataus tyhjästä täyteen 2h.

Koneen ohjattavuus on helppo ja aluslevyn muotoilu mahdollistaa muita tärylevyjä paremman tiivistyksen reunoissa ja kulmissa. FR95B toimii “tavallisen” tärylevyn tapaan ja sisältää lisäksi ominaisuuksia, jotka tekevät siitä monitoimisen.

Meiltä kattava valikoima malleja, tutustu tästä Swepacin koko valikoimaan.

Tarjouspyyntö
Moottori DC Akku, 1,2kW moottori
Paino 80 kg (ilman akkua)
energian kulutus 1,2 kWh
Keskipakovoima 13 kN
Pohjalevyn koko, leveys 430 mm

Myynti

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot