Täryhuolto

Huollamme ja korjaamme maantiivistyskalustosi. Huolto-ohjelmaan kuuluu mm. laitteen pesu, öljyjen tarkistus, suodatinten tarkistus, hihnojen tarkistus, moottorin säätö ja testiajo. Vaihdon tarpeessa olevat osat tarjotaan ja vaihdetaan sovitusti huollon yhteydessä.

Erityisosaamisemme on Swepacin maantiivistäjissä, joiden varaosat löytyvät varastostamme.

Machinery Sopimushuolto

Ota yhteyttä sopimushuoltoon rakentamisen huolto- ja varaosa-asioissa. (klikkaa toimipisteen kohdalle saadaksesi yhteystiedot näkyviin)

Esan Paja Oy

Henkilönostimet ja täryt
Vaihdetie 5
60120 Seinäjoki
www.esanpaja.fi

Timo Hietarinta
p. 0405233348
timo.hietarinta@esanpajaoy.com

JS-Multi Service Oy

Henkilönostimet ja täryt
Lekatie 8 B 4
80130 Joensuu
www.js-multiservice.com

Petri Alm
p. 050 3245182
petri.alm@js-multiservice.com

JS-Multi Service Oy

Henkilönostimet ja täryt
Koulumestarintie 26
00680 Helsinki
www.js-multiservice.com

Sami Tainio
p. 050 3267834
sami.tainio@js-multiservice.com

JT Koneratkaisut Oy - Huolto ja Varaosat

Henkilönostimet, työmaahissit, valomastot
Uusialhontie 9
21200 RAISIO
www.koneratkaisut.fi

Jorge Troncoso
p. 044 2802275
info@koneratkaisut.fi

Lappeenrannan Työkonehuolto Oy

Henkilönostimet ja täryt
Opintie 2
53600 Lappeenranta
www.koneetkuntoon.fi/

Tomi Mikonsaari
p. 0400 660 542
tomi.mikonsaari@koneetkuntoon.fi

 

Rostek-tekniikka Oy - Huolto ja Varaosat

Henkilönostimet, työmaahissit, täryt ja uppopumput
Puunaulakatu 3
28100 PORI
www.rostek-tekniikka.fi

Samu Ahola
p. 040 1760239
samu.ahola@rostek-tekniikka.fi

 

Rostek-Tekniikka Oy - Huolto ja Varaosat

Henkilönostimet ja työmaahissit
Korpitie 23
70780 KUOPIO
www.rostek-tekniikka.fi

Kimmo Mononen
p. 040 0164864
kimmo.mononen@nostintekniikka.fi

Suomen Konetalo Oy - Huolto ja varaosat

Henkilönostimet ja täryt
Osinkotie 8
33470 Ylöjärvi
www.suomenkonetalo.fi

Kristo Asumaniemi
p. 050 4107607
kristo.asumaniemi@suomenkonetalo.fi

Suomen Konetalo Oy - Huolto ja varaosat

Henkilönostimet ja täryt
Gneissikuja 2
90620 Oulu
www.suomenkonetalo.fi

Olli Pynssi
p. 050 5780835
olli.pynssi@suomenkonetalo.fi

 

Valttori Oy - Huolto ja varaosat

Henkilönostimet ja täryt
Kuormaajantie 15
40320 Jyväskylä
www.valttori.fi

Matti Söderlund
p. 040 5311977
tyonjohto.jyvaskyla@valttori.fi

Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Timo Eerola

Asentaja
Tekninen tuki ja huolto
020 163 0423
timo.eerola@machinery.fi

Myynnin yhteystiedot