Tarjouspyyntö

Genmac TM7 Little Twinky LED valomasto

4 x 160 W, 7m valomasto, yhteisvaloteho yli 80 000 Lumenia. Genmac LED-valomastot on tarkoitettu monenlaiseen käyttöön, esimerkiksi sisätiloihin, rakennustyömaille sekä urheilutapahtumiin. Valaisimet toimivat 230V:n valovirralla. Valomastossa vakiona hämäräkytkin, voit kytkeä ketjuun 6 muuta valomastoa.

Manuaalinen nosto vinssillä, jossa jarru vaijerin katkon varalle.

4 LED x 160 W, valoteho 2600 m2
81 400 Lumenia
7 m valomasto
Paino 240 kg

 

Tarjouspyyntö

Myynti

Marja Vainio

Aluemyyntipäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Tampere

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Vantaa

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Milja Frigård

Markkinointi- ja viestintäjohtaja, Toimialajohtaja,
Rakentaminen

040 730 2550

milja.frigard@machinery.fi

Tommi Marila

Huoltoasentaja

0201630303

tommi.marila@machinery.fi

Huoltopalvelut Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Huoltopalvelut Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Huoltopalvelut Myynti - Rakentaminen

Myynnin yleinen numero

020 163 0355

Kaikki yhteystiedot