Tarjouspyyntö

Hyundai Wia KH50G ja KH63G koneistuskeskukset

Näissä Hyundai Wian koneistuskeskuksissa on tukevat liukujohteet. Työkalumakasiinien koot on 40–120 kpl. Koneissa vakiona 2 kpl palettipöytiä. Mallista riippuen karalle on saatavissa 15/18,5 kW:sta aina 30/35kW:in moottori ja vaihdelaatikko, joka takaa luotettavan koneen sekä riittävän väännön.

Muista myös Hyundai-Wian Saksan varasto: yli 150 lastuavan työstön konetta valmiina nopeaan toimitukseen! Kysy lisää myynnistä!

Tarjouspyyntö
KH-sarja KH50G KH63G
Paletin koko (mm) 500 x 500 630x 630
Työkappaleen paino (kg) 800 1000
Karan kierrosnopeus (1/min) 4500 (8000) 4500 (8000)
Karan kartio BT50 BT50
X-liike (mm) 760 950
Y-liike (mm) 705 825
Z-liike (mm) 650 760

Myynti

Kalle Louhimo

Myyntijohtaja, Myynti - levytyö

0401363538

kalle.louhimo@machinery.fi

Katri Manninen

Myynti - Sahaus

0440999604

katri.manninen@machinery.fi

Jukka Ilonen

Myynti - Lastuavat

0447640304

jukka.ilonen@machinery.fi

Juha Parri

Myynti - Lastuavat
Tampere

0401817295 / 0201630460

juha.parri@machinery.fi

Simo Rantanen Simo Rantanen

Myynti - Lastuavat

044 775 4424

simo.rantanen@machinery.fi

Lauri Makkonen Lauri Makkonen

Myynti - Lastuavat

044 990 0808

lauri.makkonen@machinery.fi

Kaikki yhteystiedot
| Metallintyöstökoneet

Rallin SM Sarja starttasi viime viikolla mukanaan Suomen Hyundai lähettiläs Riku Tahko

Lue lisää

Metallintyöstö