Tarjouspyyntö

Ritelite K50 / K65 LED valomasto

Valomasto, jossa yhteisvaloteho noin 195 000 Lumenia. Ritelite LED-valomastot on tarkoitettu monenlaiseen käyttöön, esimerkiksi sisätiloihin, rakennustyömaille sekä urheilutapahtumiin. Valaisimet toimivat 230V:n valovirralla varustettuna.

3 valaisinta
Yhteensä 1550 W
195 000 lumenia

K50
5 m valomasto
Paino 220 kg
Koko kasattuna 112 x 94 x 195 cm
Koko avattuna 245 x 320 x 482 cm

K65
6,5 m valomasto
Paino 233 kg
Koko kasattuna 112 x 94 x 195 cm
Koko avattuna 245 x 320 x 616 cm

Helppokäyttöinen LED valomasto

K50/65 -LED valomastot ovat erittäin helppoja asentaa – valaisimen purku ja nosto tapahtuu vain parissa minuutissa! Valomastot ovat todella monikäyttöisiä. Valaisin voidaan asentaa monella eri tavalla mihin tahansa kohteeseen, jopa epätasaiselle pinnalle 4 säädettävän jalan avulla.

Molemmissa malleissa vakiona hämäräkytkin sekä portaaton valotehonsäätö.

 

Tarjouspyyntö

Myynti

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Uusimaa, Varsinais-Suomi, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Kymenlaakso, Etelä-Karjala

044 7700 169

janne.kaltokari@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Satakunta, Pirkanmaa, Keski-Suomi, Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa, Ahvenanmaa

040 740 2123

mikko.niemi@machinery.fi

Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Savo, Kainuu, Lappi, Pohjois-Karjala, Pohjois-Pohjanmaa ja Pohjois-Savo

044 704 5176

veli-matti.maaranen@machinery.fi

Kari Leppä


Puhelinmyynti ja myynnin tuki

0400 254 262

kari.leppa@machinery.fi

Seppo Halme

Kenttämyynnin päällikkö

0400 469 647

seppo.halme@machinery.fi

Marja Vainio

Asiakaspalvelupäällikkö

0201630313

marja.vainio@machinery.fi

Timo Eerola

Asentaja
Huolto ja tekninen tuki

020 163 0423

timo.eerola@machinery.fi

Juho-Matti Buuri

Varaosamyyjä

0201630305

juho-matti.buuri@machinery.fi

Palvelut - Rakentaminen


Huoltopalvelut 0201630447

Varaosapalvelut - Rakentaminen


0201630440

Kaikki yhteystiedot