Olemme jälleen mukana Maxpossa 5.-7.9.!

Yksi Suomen suurimmista maarakennus- ja ympäristönhoitokoneiden suurtapahtumista on tulossa taas. Maxpo järjestetään tänä vuonna tuttuun tapaan Hyvinkään lentokentällä heti syyskuun alussa 5.-7.9. Machinery lähtee tänä vuonna mukaan kahden toimialan voimin: rakentaminen sekä voimantuotto (moottorit, generaattorit ja vaihteistot). Meidät löytää osastolta A28. Osasto sijaitsee lähellä pääsisäänkäyntiä ja sen tunnistaa parhaiten moottorin säännöllisestä murinasta. 

Tuomme messuille niin uutuustuotteita, -palveluita kuin myös joillekin ehkä vanhoja tuttuja. Asiantuntijamme kummaltakin osastolta ovat paikalla koko tapahtuman ajan, joten niin huoltotilauksen kuin koneostonkin pystyy tekemään tarvittaessa, vaikka jo paikan päältä.

Lisäksi luvassa on muutama yllätys, joten tätä tilaisuutta ei kannata jättää välistä.
Ilmoittaudu jo etukäteen myyjillemme ja varmista tietty tapaamisaika.

MAXPON KOTISIVUT

Nähdään syyskuussa!

Toimipisteiden ja henkilöstön yhteystiedot

Ota yhteyttä
Seppo Halme

Aluemyyntipäällikkö
Pirkanmaa, Satakunta, Pohjanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa ja Keski-Suomi
0400 469 647
seppo.halme@machinery.fi

Mikko Niemi


Tekninen tuki, varasosat ja puhelinmyynti
040 740 2123
mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Uusimaa, Varsinais-Suomi, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Kymenlaakso, Etelä-Karjala
044 7700 169
janne.kaltokari@machinery.fi

Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Savo, Kainuu, Lappi, Pohjois-Karjala, Pohjois-Pohjanmaa ja Pohjois-Savo
044 704 5176
veli-matti.maaranen@machinery.fi

Marja Vainio

Palvelupäällikkö
0201630313
marja.vainio@machinery.fi

Juha-Pekka Honkanen

Toimialajohtaja
Moottorit ja varavoima
020 163 0344
juha-pekka.honkanen@machinery.fi

Petri Flinkman

Myynti- ja applikaatioinsinööri
Cummins , Marine, Onan generaattorit
0201630348
petri.flinkman@machinery.fi

Arto Orjo

Myyntipäällikkö
Kubota
0201630340
arto.orjo@machinery.fi

Martin Arhippainen

Myyntipäällikkö
020 163 0347
martin.arhippainen@machinery.fi

Tero Aspegren

Myyntipäällikkö
0201630307
tero.aspegren@machinery.fi

Henry Mäkelä

Kehitysjohtaja
0201630525
henry.makela@machinery.fi

Olli Rajulin

Varaosamyyjä
Moottorivaraosat ja -suodattimet
0201630354
olli.rajulin@machinery.fi

Myynnin yhteystiedot