Olemme jälleen mukana Maxpossa 5.-7.9.!

Yksi Suomen suurimmista maarakennus- ja ympäristönhoitokoneiden suurtapahtumista on tulossa taas. Maxpo järjestetään tänä vuonna tuttuun tapaan Hyvinkään lentokentällä heti syyskuun alussa 5.-7.9. Machinery lähtee tänä vuonna mukaan kahden toimialan voimin: rakentaminen sekä voimantuotto (moottorit, generaattorit ja vaihteistot). Meidät löytää osastolta A28. Osasto sijaitsee lähellä pääsisäänkäyntiä ja sen tunnistaa parhaiten moottorin säännöllisestä murinasta. 

Tuomme messuille niin uutuustuotteita, -palveluita kuin myös joillekin ehkä vanhoja tuttuja. Asiantuntijamme kummaltakin osastolta ovat paikalla koko tapahtuman ajan, joten niin huoltotilauksen kuin koneostonkin pystyy tekemään tarvittaessa, vaikka jo paikan päältä.

Lisäksi luvassa on muutama yllätys, joten tätä tilaisuutta ei kannata jättää välistä.
Ilmoittaudu jo etukäteen myyjillemme ja varmista tietty tapaamisaika.

MAXPON KOTISIVUT

Nähdään syyskuussa!

Toimipisteiden ja henkilöstön yhteystiedot

Ota yhteyttä
Janne Virtanen

Toimialajohtaja
0201630407
janne.virtanen@machinery.fi

Seppo Halme

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0201630397
seppo.halme@machinery.fi

Mikko Niemi

Aluemyyntipäällikkö
Häme, Länsi- ja Keski-Suomi
0201630406
mikko.niemi@machinery.fi

Janne Kaltokari

Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Suomi, Kymenlaakso ja Etelä-Karjala
0201630404
janne.kaltokari@machinery.fi

Veli-Matti Maaranen

Aluemyyntipäällikkö
Itä- ja Pohjois-Suomi
0201630472
veli-matti.maaranen@machinery.fi

Marja Vainio

Palvelupäällikkö
0201630313
marja.vainio@machinery.fi

Juha-Pekka Honkanen

Toimialajohtaja
Moottorit ja varavoima
020 163 0344
juha-pekka.honkanen@machinery.fi

Petri Flinkman

Myynti- ja aplikaatioinsinööri
Cummins
0201630348
petri.flinkman@machinery.fi

Arto Orjo

Myyntipäällikkö
Kubota
0201630340
arto.orjo@machinery.fi

Martin Arhippainen

Myyntipäällikkö
020 163 0347
martin.arhippainen@machinery.fi

Tero Aspegren

Myyntipäällikkö
Allison
0201630307
tero.aspegren@machinery.fi

Henry Mäkelä

Varaosapäällikkö
Moottorivaraosat ja -suodattimet
0201630525
henry.makela@machinery.fi

Olli Rajulin

Varaosamyyjä
Moottorivaraosat ja -suodattimet
0201630354
olli.rajulin@machinery.fi

Myynnin yhteystiedot