Machinery Open House sekä Alihankinta messut järjestetään jälleen 24.9.-26.9.


Avaamme jälleen tuttuun tapaan Machineryn Tampereen toimipisteen Koneareenan Open House tapahtuman merkeissä 24.9.-26.9.

Poikkea käymään joko ennen Alihankinta messuille siirtymistä tai vaihtoehtoisesti niiden jälkeen. Kuljetamme sinut kätevästi messuille ja takaisin myös tarvittaessa. Auton voit jättää meidän pihaamme parkkiin ja vältät näin kätevästi Tampereen messukeskuksen ruuhkat.
Ovet ovat auki koko päivän ja sekä maittava aamiainen tarjolla klo 9-12.00. 

Koneareenalla esillä laajasti metallintyöstökonetarjontamme niin lastuavan työstön koneista, levykoneisiin, sahoihin sekä tarvikkeisiin. Käytettyjä koneita unohtamatta.

Viime vuosista poiketen olemme nyt mukana myös itse Alihankinta messuilla. Meidät löydät C-hallista osastolta C947.

Messuilla keskitymme näyttämään tuotteita sahaukseen:
Esillä seuraavat sahat:
MEBA ECOLINE 335 DGA Automaattivannesaha, MEBA SWING 260 DG-HS Puoliautomaattivannesaha ja TRONZADORAS TL-400-A Alumiinisaha.

Lisäksi esittelyssä verkkokauppamme, johon pääset tutustumaan asiantuntijamme johdolla. Poikkea käymään ja näe messutarjouksemme sekä kampanjamme.

Toimipisteiden ja henkilöstön yhteystiedot

Ota yhteyttä
Kari Pirttilä

Kehitysjohtaja
0400510736
kari.pirttila@machinery.fi

Kari Raivonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Keski-Suomi, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi
0408400062
kari.raivonen@machinery.fi

Jarmo Viitala

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Keski-Suomi, Savo, Pohjois-Karjala, Kainuu, Pohjois-Pohjanmaa, Lappi
0400740267
jarmo.viitala@machinery.fi

Jukka Ilonen

Aluemyyntipäällikkö - Lastuavat
Kanta-Häme, Uusimaa ja Varsinais-Suomi
0447640304
jukka.ilonen@machinery.fi

Sami Vornanen

Aluemyyntipäällikkö - Levytyö
Pirkanmaa, Häme, Uusimaa, Kymenlaakso, Etelä-Karjala
0447634416
sami.vornanen@machinery.fi

Katri Manninen

Tuotepäällikkö
Sahaus
0440999604
katri.manninen@machinery.fi

Arto Iivonen

Toimialajohtaja
0405079637
arto.iivonen@machinery.fi

Toni Mäkelä

Palvelupäällikkö
0201630390
toni.makela@machinery.fi

Mika Wendell

Varaosat, verkkokauppa
0201630381
mika.wendell@machinery.fi

Myynnin yhteystiedot