Maanrakentaminen

Tarvitseeko Sany kaivinkoneesi huoltoa? Voit ottaa yhteyttä suoraan lähimpään paikalliseen Machineryn Sopimushuoltokumppaniimme tai vaihtoehtoisesti ota yhteyttä Vesa Terhivaaraan.

Tutustu Sany kaivinkonevalikoimaamme tästä

Machinery Sopimushuolto Maanrakentaminen

Ota yhteyttä lähimpään sopimushuoltokumppaniimme, kun Sany kaivinkoneesi tarvitsee huoltoa. (klikkaa toimipisteen kohdalle saadaksesi yhteystiedot näkyviin)

FA-Työkonehuolto Oy - Huolto ja Varaosat
Itäkeskuksenkaari 9
28130 PORI
http://www.fa-tyokonehuolto.fi/

Jouko Rantanen
p. 0500 125669
jouko.rantanen@fa-tyokonehuolto.fi

Heavy-Sepät Oy
Perkkoonkatu 11
33850 Tampere
p. 045 612 6930
https://heavy-sepat.fi/etusivu

Vesa Hiitiö
p. 0400 847 992
vesa@heavy-sepat.fi

Korven Raskashuolto Oy - Huolto ja Varaosat
Jukolankatu 18 B
80130 JOENSUU
p. 0103397030
http://leppakorpi.fi/

Pekka Leppäkorpi
p. 0400 124290
pekka@leppakorpi.fi

Kratmo Oy - Huolto ja Varaosat
Rajapaaluntie 3A
02970 ESPOO
http://www.kratmo.fi/

Paul Savunen
p. 050 4542999
p.savunen@gmail.com

KS Huoltopalvelu Oy - Huolto ja Varaosat
Kankitie 5B
40320 JYVÄSKYLÄ
http://www.kshuoltopalvelu.fi/

Atte Nyberg
p. 0400 918541
atte.nyberg@kshuoltopalvelu.fi

Lappeenrannan Työkonehuolto Oy - Huolto ja Varaosat
Lentokentäntie 73
53600 LAPPEENRANTA
https://koneetkuntoon.fi/

Tomi Mikonsaari
p. 0400 660542
huolto@koneetkuntoon.fi

Länsiväylän Auto- ja Konekorjaamo Ky - Huolto ja Varaosat
Vilhontie 3
76150 PIEKSAMÄKI
http://www.lansivaylanauto.fi/

p. 0400615111
lansivaylanauto@gmail.com

Pro Faster Oy - Huolto ja Varaosat
Kippitie 4
85500 NIVALA
https://www.pro-faster.fi/

Jarmo Heikkilä
p. 050 4649978
jarmo.heikkila@pro-faster.fi

Raskor Oy - Huolto ja Varaosat
Liimaajankatu 1
15520 LAHTI
http://www.raskor.fi/

Kim Petäjä
p. 050 4155200
kim.petaja@raskor.fi

Hannu Saarinen
p. 0407317202
varaosat@raskor.fi

Suomen Konetekniikka Oy
Lukkarintie 1
68100 Kalajoki
http://www.konehuolto-poyhtari.fi

Tomme Pöyhtäri
p. 044-5841257
konehuolto.poyhtari@gmail.com

Vesa Terhivaara

Tulosyksikön johtaja - maanrakentaminen
044 555 6877
vesa.terhivaara@machinery.fi

Myynnin yhteystiedot

Huolto ja varaosat